S-klasa w telewizorach Panasonic

Nowe telewizory Panasonic LCD i PDP z serii S10 to propozycja na rodzinną rozrywkę dla bardziej wymagających domowników.

Panasonic wraz z nowymi telewizorami serii S10 oferuje obraz w rozdzielczości Full HD. Szereg funkcji, w które wyposażone zostały telewizory serii S10 wpływają na poprawę obrazu dostarczając użytkownikom niesamowitych wrażeń podczas oglądania filmów czy relacji sportowych.  W panelach PDP Panasonic serii S10 zastosowano funkcję 400Hz Sub-field Drive Intelligent Frame Creation Pro, która ma zapewnić płynny i wyraźny obraz bez tzw. efektu smużenia. Dodatkowo obraz uzyskiwany na panelach plazmowych nowej serii S10 wyróżnia kontrast dynamiczny na poziomie 2 000 000:1 (statyczny 30 000:1), który został osiągnięty dzięki poprawionej jasności i głębszej czerni.

Ponadto, na jakość obrazu w telewizorach plazmowych wpływa gradacja odcieni od jasnych do ciemnych realizowana w 5 120 stopniach. Panele plazmowe dzięki technologii x.v. Colour zapewniają także realistyczne i wierniejsze odwzorowanie kolorów, z większą ilością zauważalnych dla oka ludzkiego szczegółów. W telewizorach plazmowych Panasonic serii S10 zastosowano panele G12 Progressive Full HD Plasma Display Panel, o żywotności do 100 000 godzin. Poza tym, panele te produkowane są, podobnie jak wszystkie panele plazmowe marki Panasonic, całkowicie bez użycia rtęci i ołowiu, co znacznie ułatwia proces recyklingu lub utylizacji.

W telewizorach LCD Panasonic z serii S10 –  TX-L37S10E/ES i TX-L32S10E/ES, zastosowano panele IPS-Alpha zapewniające 178 stopniowy kąt widzenia, a w modelu TX-L42S10E – IPS Full HD Panel. Dzięki temu na ekranie uzyskujemy dobrej jakości obraz niezależnie od miejsca, z którego oglądamy telewizję. Umożliwia to specjalna przysłona transmisji tylnego podświetlenia zwiększająca kontrast pomiędzy jasnymi i ciemnymi barwami, a także szybkość reakcji na ruch.

Jakość obrazu w modelach TX-L37S10E/ES i TX-L32S10E/ES zawdzięczamy także kontrastowi 50 000:1 z funkcją inteligentnej kontroli sceny, która dostosowuje jasność podświetlenia oraz kontrast w zależności od wyświetlanej sceny. Powoduje  ona zmniejszenie intensywności światła podczas odwzorowania czarnych fragmentów obrazu. Dzięki tej funkcji mamy uzyskać realistyczny obraz z wyraźnymi cieniami. Panele LCD serii S10 zapewniają długą żywotność do 60 000 godzin.

Nowe telewizory plazmowe i LCD Panasonic z serii S10 zostały wyposażone w funkcję Viera Link pozwalającą kontrolować wszystkie urządzenia służące do domowej rozrywki za pomocą jednego pilota od telewizora Viera. Ponadto zastosowano w nich Viera Image Viewer, który przy użyciu wbudowanego slotu na karty SDHC pozwala w prosty i szybki sposób przeglądać zdjęcia i filmy zapisane na karcie w formacie JPEG i AVCHD. Ponadto telewizory serii S10 zostały wyposażone w trzy złącza HDMI, co pozwala podłączyć do nich źródła obrazu wysokiej rozdzielczości takich jak np. odtwarzacze Blu-ray czy kamery HD.

W trosce o środowisko naturalne, telewizory serii S10 posiadają tryb Eco (Eco Mode), który sprawia, że telewizor automatycznie reguluje ustawienia obrazu w zależności od warunków oświetleniowych. W rezultacie telewizor zużywa mniej energii w ciemnym otoczeniu, bez jakiegokolwiek obniżenia jakości obrazu.

Telewizory plazmowe serii S10 dostępne będą w sprzedaży od przełomu maja/czerwca w sugerowanych cenach detalicznych:

  • TX-P50S10E – 6 999 PLN
  • TX-P46S10E – 5 999 PLN
  • TX-P42S10E/ES – 4 599 PLN

Telewizory LCD z serii S10 dostępne będą w sprzedaży od przełomu maja/czerwca w sugerowanych cenach:

  • TX-L42S10E – 4 599 PLN
  • TX-L37S10E/ES – 3 899 PLN
  • TX-L32S10E/ES – 3 399 PLN
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.