Telefon SNOM IP DECT M3 objęty jest roczną gwarancją producenta

SNOM M3 – mobilność w biznesowych rozmowach

Swoboda użytkowania, elastyczność i wiele praktycznych funkcji - to cechy telefonu SNOM IP DECT M3, które sprawiają, że jest on niezwykle efektywnym narzędziem w codziennej pracy.

Elegancki bezprzewodowy telefon SNOM IP DECT M3 to uzupełnienie serii stacjonarnych aparatów niemieckiego producenta. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji i dołączonej klamrze, możemy swobodnie poruszać się po biurze, mając słuchawkę zawsze przy sobie. Technologia DECT gwarantuje wysoką jakość połączenia i doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie nie ma rozbudowanej infrastruktury punktów dostępowych. Do stacji bazowej aparatu można podłączyć nawet 8 słuchawek, które będą działać w odległości 50 metrów wewnątrz budynku i 300 metrów na otwartej przestrzeni.

Ponadto telefon oferuje trójstronną konferencję, osiem różnych linii SIP na każdej ze słuchawek, wewnętrzny intercom czy możliwość prowadzenia trzech rozmów telefonicznych jednocześnie. Pomocne będzie też zawieszenie lub przekierowanie rozmowy z funkcją „Music on Hold”, dostępną z poziomu centrali. W książce adresowej można wpisać kontakty do 170 kontrahentów, a także skorzystać z wbudowanego zestawu głośnomówiącego.

W wyposażeniu telefonu znajdziemy również czytelny, kolorowy wyświetlacz oraz baterię, która zapewni do 8 godzin rozmów i 100 godzin pracy w trybie czuwania.

Cena detaliczna aparatu wynosi 899 zł, a za dodatkową słuchawkę trzeba zapłacić 499 zł. Urządzenie dostępne jest u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.