Sugester to pierwszy portal tego typu w polskim Internecie

Społeczności użytkowników pomogą ulepszać strony internetowe

Wystartował serwis internetowy sugester.pl, za pomocą którego można w prosty sposób stworzyć własne forum sugestii oraz wygenerować widget na swoją stronę internetową.

Widget z Sugestera ma postać niewielkiej zakładki, po otwarciu której, użytkownicy końcowi mają możliwość podzielenia się z właścicielem strony swoimi opiniami na temat funkcjonalności samej witryny lub na temat produktów czy usług, których strona dotyczy.

Dodatkową funkcjonalnością sugester.pl jest możliwość zagłosowania przez użytkowników na najlepszą sugestię – tworzy się wtedy mini forum sugestii użytkowników i skupiona wokół niego społeczność. Poza tym fora utworzone w systemie sugester.pl automatycznie zwiększają atrakcyjność strony, co polepsza jej pozycjonowanie w przeglądarkach internetowych.

– W ciągu trzech dni od momentu uruchomienia sugester.pl ponad pięćdziesięciu twórców stron i produktów skorzystało z naszego systemu – mówi Marcin Stefaniak z firmy Radgost, twórcy Sugestera. – A dodatkowo dzięki własnemu forum sugestii otrzymaliśmy wiele cennych rad jak rozwijać system – dodaje.

Wszystkie dostępne w chwili obecnej funkcjonalności serwisu są i pozostaną bezpłatne. W najbliższym czasie zostaną wprowadzone dodatkowe opcje zasugerowane przez społeczność użytkowników.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.