WinFast ExDTV2300 H oparty jest na interfejsie Express Card

Telewizja dla notebooka, czyli Leadtek WinFast ExDTV2300 H

Leadtek zaprezentował kolejny hybrydowy tuner TV – WinFast ExDTV2300 H. Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardem MPEG-4.

WinFast ExDTV2300 H to urządzenie oparte na interfejsie Express Card, które oferuje odbiór zarówno sygnału telewizji analogowej jak i cyfrowej, nadawanej w standardzie MPEG-4. Dzięki temu tuner Leadteka bez najmniejszych problemów możemy wykorzystywać przed jak i po roku 2012, kiedy to sygnał radiowo-telewizyjny na terytorium Polski będzie emitowany wyłącznie w formacie cyfrowym.

WinFast ExDTV2300 H obsługuje standard telewizji cyfrowej DVB-T oraz praktycznie wszystkie najważniejsze formaty telewizji analogowej, włączając w to NTSC, SECAM i PAL. Możliwości takie zapewniają odbiór sygnałów radiowo-telewizyjnych praktycznie w każdej części świata. Co więcej, wybierając tuner Leadteka otrzymujemy również możliwość nagrywania wybranych programów w formatach MPEG-4/2/1/WMV/VCD/DVD/SVCD. Ponadto WinFast ExDTV2300 H, dzięki wbudowanemu wejściu wideo, zapewnia także przechwytywanie obrazu, o maksymalnej rozdzielczości 480p, z zewnętrznych urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe, kamkodery, odtwarzacze DVD czy konsole do gier.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu WinFast PVR2 użytkownicy otrzymują dostęp do takich opcji jak: Time Shifting (jednoczesne odtwarzanie i nagrywanie tego samego programu), Scheduled Recording (planowanie nagrywania), włączanie i wyłączanie za pomocą pilota czy TwinView (PIP, POP, PAP oraz oglądanie jednego programu i jednoczesne nagrywanie drugiego). Natomiast funkcja Live Broadcasting pozwala na emisję plików audio i wideo poprzez sieć. Dzięki temu, bez względu na miejsce i czas, możesz bezproblemowo dzielić się nagranymi filmami z rodziną i przyjaciółmi. Oczywiście dostęp do tych wszystkich funkcji jest możliwy za pomocą bezprzewodowego pilota WinFast all-in-one.

Dodatkowym plusem WinFast ExDTV2300 H jest dołączone oprogramowanie WinFast Mobile Video Express (WinFast MoViE), które daje nam możliwość m.in. konwertowania wideo do formatów iPod, PSP i Orb. Poza tym, dzięki intuicyjnemu kreatorowi Albumów 3D, każdy użytkownik może w prosty i szybki sposób przygotować album, który będziemy mogli oglądać na urządzeniach przenośnych takich jak PSP czy iPod. Zaś dla użytkowników pragnących dzielić się ulubionymi plikami audio i wideo w sieci przeznaczona jest specjalna aplikacja do streamingu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.