Telewizory Viera zintegrowane z usługami internetowymi

Dzięki innowacyjnej, bezpłatnej usłudze Viera Cast oraz technologii 600hz telewizory Panasonic Viera z serii G15 oferują znacznie więcej niż zwykłą telewizję.

Wszystkie modele telewizorów z serii G15 wyposażone zostały w szereg funkcji ułatwiających korzystanie z nich, a także pozwalających na zbudowanie własnej domowej sieci rozrywki. Jedną z nich jest funkcja Viera Cast, która zapewnia domownikom dostęp do zasobów Internetu bezpośrednio na ekranie telewizora. Ponadto telewizory serii G15 są kompatybilne ze standardem DLNA (DivX/JPEG/MPEG2), co umożliwia pełne zintegrowanie odbiornika z domową cyfrową siecią. Dzięki niej z łatwością odtworzymy nagrania przechowywane w komputerze np. zdjęcia czy filmy. Odtwarzanie plików w formatach AVCHD, DivX i JPEG ułatwia także Viera Image Viewer, który przy użyciu wbudowanego slotu na karty SDHC pozwala w prosty i szybki sposób przeglądać fotografie i filmy zapisane na karcie. W telewizorach serii G15 nie zabrakło także funkcji Viera Link, która pozwala kontrolować wszystkie urządzenia służące do domowej rozrywki za pomocą jednego pilota oraz trybu Game Mode.

Użytkownicy paneli plazmowych Panasonic Full HD serii G15 otrzymają do dyspozycji szereg funkcji, które wpływają na poprawę jakości obrazu. Do najważniejszych należy sterowanie podpolowe 600Hz z funkcją Intelligent Frame Creation Pro (600 Hz Sub-field Drive Intelligent Frame Creation Pro), które zapewniać ma płynny i wyraźny obraz bez tzw. efektu smużenia. Jakość obrazu panele Panasonic NeoPDP serii G15 rozdzielczości ruchomego obrazu (Moving Picture Resolution) na poziomie 1080 linii.

Obraz uzyskiwany na nowych ekranach plazmowych Panasonic – TX-P42G15E i TX-P46G15E, wyróżniać ma głęboka czerń i kolory. Na efekt taki wpływa kontrast natywny na poziomie 40 000:1 i kontrast dynamiczny na poziomie 2 000 000:1. Telewizory NeoPDP gwarantują dobrej jakości kolory dzięki zastosowaniu technologii takich jak realizowanie gradacji od jasnych do ciemnych odcieni w 6 144 stopniach.

Telewizory plazmowe serii G15 wyposażone zostały w tzw. VIERA Tough Panel – warstwę szkła chroniącą panel przed mechanicznymi uszkodzeniami. Sprawia to, że telewizor ten jest odporny nawet na uderzenie dziecięcą zabawką lub pilotem. Warto także podkreślić długą żywotność panelu: do 100 000 godzin. Telewizory serii G15, obsługują technologie x.v. Colour i Deep Colour.

Nowy telewizor LCD z serii G15 – TX-L37G15 ma zapewniać wysokiej jakości obraz m.in. dzięki zastosowaniu w nim funkcji inteligentnego tworzenia klatki 100Hz, która zamienia strumień 50 klatek na sekundę pochodzący z sygnału wejściowego 50 Hz na strumień 100 klatek na sekundę. Poza tym, zwiększenie rozdzielczości w tym modelu uzyskiwane jest poprzez wykorzystywanie technologii wykrywania ruchu. Telewizor wykrywa obszary, w którym następuje ruch i włącza rozjaśnienie tylnego podświetlenia tylko w tych obszarach.

Telewizor TX-L37G15 z serii G15 wyposażony został w panel IPS-Alpha Full HD, który zapewnia 178 stopniowy kąt widzenia pozwalając na oglądanie telewizji z niemal każdego miejsca w pokoju. Panel ten wyprodukowany został w technologii 10-bitowej, dzięki czemu widzowie mają cieszyć się naturalnymi i pełnymi głębi kolorami. O jakości obrazu decyduje tu także kontrast 50, 000:1 z funkcją inteligentnej kontroli sceny, która powoduje zmniejszenie intensywności światła podczas odwzorowania czarnych fragmentów obrazu.

Telewizor LCD serii G15 wyposażony został w funkcję 24 Smooth Film, która zapewniać ma płynny ruch w filmach poprzez zwiększenie liczby wyświetlanych klatek. Funkcja ta zamienia standardowe 24 klatki na sekundę na 96 klatek, co skutkuje znacznym podniesieniem komfortu oglądania obrazów wysokiej rozdzielczości. Panel LCD Panasonic z serii G15 cechuje żywotność do 60 000 godzin.

Telewizory Panasonic serii G15 wyposażone zostały z tryb Eco, który sprawia, że telewizor automatycznie reguluje ustawienia obrazu w zależności od warunków oświetleniowych. Jasność obrazu zmienia się zgodnie z poziomem oświetlenia, zapewniając energooszczędną pracę. Ponadto, panele plazmowe produkowane są bez użycia ołowiu i rtęci, co znacznie ułatwia proces recyklingu lub utylizacji.

Nowe telewizory plazmowe dostępne będą w sprzedaży od maja w cenach brutto:

  • TX-P42G15E – 6 499 PLN
  • TX-P46G15E – 7 999 PLN

Telewizor LCD TX-L37G15 dostępny będzie od maja w cenie brutto 5 999 PLN

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.