Nowe kostki stałego atramentu są bardziej wydajne i umożliwiają wykonanie większej liczby wydruków

Urządzenie wielofunkcyjne, które wykorzystuje technologię stałego atramentu

Xerox Polska wprowadził do sprzedaży nowe urządzenie wielofunkcyjne wykorzystujące nowatorską technologię stałego atramentu (solid ink).

W kolorowym urządzeniu wielofunkcyjnym Xerox Phaser 8860MFP zastosowano najnowsze osiągnięcia firmy Xerox w technologii stałoatramentowej (solid ink). Nowe kostki stałego atramentu są bardziej wydajne i umożliwiają wykonanie większej liczby wydruków. Wzrost wydajności znacznie obniżył koszt uzyskania jednej kolorowej strony.  Xerox Phaser 8860MFP został stworzony z myślą o firmach drukujących od 1 000 do 10 000 stron miesięcznie. Urządzenie zapewnia szybkie drukowanie w kolorze, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Kostki atramentu w urządzeniu Xerox Phaser 8860MFP wymienia się w łatwy sposób. Ich kształt jest specjalnie dopasowany do odpowiednich otworów, co skraca czas przestoju pracy do minimum. Stałoatramentowe kostki generują o 90% mniej odpadów niż zwykła drukarka laserowa.

Xerox Phaser 8860MFP drukuje z prędkością do 30 stron na minutę zarówno w kolorze, jak i czerni i bieli. Urządzenie wyposażone jest w procesor o prędkości taktowania 750 MHz, 512 MB pamięci, obsługuje język Adobe PostScript3 i drukuje w kolorze zgodnie ze standardami Pantone. Automatyczny druk dwustronny oraz funkcja N-up pozwala na druk kilku stron na jednym arkuszu papieru, a najnowsze oprogramowanie OCR umożliwia dokładne skanowanie i przetwarzanie dokumentów w postać cyfrową

Xerox Phaser 8860MFP może skanować z prędkością do 22 stron na minutę i jest wyposażone w dwa tryby: Scan to PC Desktop Professional Small Business Edition i Scan to PC Desktop SE Small Business Edition umożliwiające przesyłanie zeskanowanych plików na wskazany adres e-mail lub komputer. Nowe urządzenie wielofunkcyjne pozwala również na powielanie do 22 stron na minutę w czerni i bieli, a pierwsza kopia jest gotowa w 15 sekund od rozpoczęcia pracy. Funkcje kopiowania pozwalają na tworzenie i powielanie broszur.

Nowy Xerox Phaser 8860MFP spełnia normy ENERGY STAR i jest objęty dwuletnią gwarancją w miejscu instalacji. Cena podstawowej wersji urządzenia wielofunkcyjnego Xerox Phaser 8860MFP wynosi 14 760 PLN brutto. Komplet kostek czarnego atramentu o wydajności 14 000 stron jest dostępny w cenie 860 PLN. Pozostałe, kolorowe kostki atramentu cechujące się tą samą wydajnością można nabyć w cenie 291 PLN (komplet sześciu kostek jednego koloru o wydajności 14 000 stron).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.