Wielozadaniowe zestawy głośników od Verbatima

Verbatim

Czarne, gumowane wykończenie Systemu Przenośnych Głośników Multimedialnych 2.1 ma, zdaniem producenta, wyglądać stylowo i elegancko. Dołączony futerał umożliwia łatwe zabieranie go ze sobą w podróż. Głośniki zasilane są czterema bateriami AAA i współpracują z urządzeniami mobilnymi takimi jak: odtwarzacze MP3, CD, DVD, laptopy i konsole, a za pomocą zasilacza sieciowego można je także podłączyć do komputera stacjonarnego. Głośniki satelitarne mają moc 2 watów (RMS) i działają w zakresie częstotliwości od 120 Hz do 20 kHz, natomiast subwoofer generuje 1 wat (RMS) mocy i działa w zakresie od 80 Hz do 2 kHz.

Domowy System Głośników USB pokryty jest lakierem fortepianowym. Głośniki posiadają regulator głośności oraz funkcję wyciszenia, a zintegrowane wejście 3,5 mm pozwala na bezpośrednie podłączenie słuchawek. Wersja przenośna charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, znacznie niższą masą oraz gumowanym wykończeniem, dzięki czemu transport głośników nie sprawia najmniejszego problemu.

Każdy z dwóch zestawów USB wyposażony jest w dwa metalowe głośniki 1-1/4” ze wzmocnieniem i ekranowaniem magnetycznym, które zapewniają wysoką jakość dźwięku w zakresie częstotliwości od 120 Hz do 18 kHz w przypadku systemu stacjonarnego oraz od 200 Hz do 18 kHz w systemie przenośnym. Dzięki funkcji Plug 'n’ Play nie potrzebne są żadne dodatkowe karty dźwiękowe – głośniki są natychmiast gotowe do użycia z komputerem PC lub laptopem.

Wszystkie produkty są już dostępne w sklepach: System Przenośnych Głośników USB w cenie 94,50 zł, Domowy System Głośników USB za 119,00 zł oraz System Przenośnych Głośników Multimedialnych 2.1 za 139 zł.