Xerox Phaser 6128MFP wykorzystuje toner Emulsion Aggregate High Gloss (EA-HG), który pozwala na uzyskiwanie wyższej rozdzielczości wydruków i ostrzejszych obrazów

Xerox Phaser 6128MFP z tonerem EA-HG

Xerox wprowadził dzisiaj do oferty kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Phaser 6128MFP, które zostało stworzone z myślą o użytkownikach indywidualnych i małych grupach roboczych.

Nowe urządzenie wielofunkcyjne producenta bazuje na drukarce Phaser 6125 i zawiera funkcje wykorzystane w urządzeniu Phaser 6180MFP. Kosztujący 3 199 PLN brutto, Xerox Phaser 6128MFP umożliwia kopiowanie, skanowanie, faksowanie oraz druk dokumentów z prędkością do 12 stron A4 na minutę w kolorze i do 16 stron A4 w czerni i bieli.

Urządzenie może w jednym czasie drukować i faksować dokumenty. Funkcja Run Black pozwala na ciągłe drukowanie w czerni i bieli do momentu wymiany kolorowego tonera, a 400MHz procesor i 384MB pamięci mają zapewnić szybką i wydajną pracę nawet przy złożonych projektach. Xerox Phaser 6128MFP jest gotowy do pracy po 27 sekundach. Poza tym, nowy model jest urządzeniem jednoprzebiegowym, czyli wszystkie kolory są nanoszone na kartkę w tym samym czasie, dzięki czemu urządzenie pracuje cztery razy szybciej niż drukarki czteroprzebiegowe.

Przedni panel z wyświetlaczem daje dostęp do wielu funkcji przeznaczonych dla grup roboczych, takich jak skanowanie sieciowe przez FTP, czy SMB, zabezpieczony dostęp do drukowania i innych funkcji urządzenia. Opcja ID Card Copy pozwala na wykonywanie kopii obu stron dokumentów tożsamości na jednej kartce, a system LAN Fax, który umożliwia na wysyłanie faksów bezpośrednio z komputera daje możliwość szybszego wykonywania różnych, codziennych działań biurowych.

Xerox Phaser 6128MFP wykorzystuje toner Emulsion Aggregate High Gloss (EA-HG), który pozwala na uzyskiwanie wyższej rozdzielczości wydruków i ostrzejszych obrazów. Dzięki tej nagradzanej technologii, Phaser 6128MFP ma drukować obrazy o bardziej żywych kolorach, a przy tym zużycie tonera EA jest mniejsze o 40-50% niż w przypadku standardowych tonerów. Poza tym, chemiczny proces powstawania tonera powoduje zmniejszoną emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.