Znajdź towarzysza do podróży tudzież imprezy

Już ponad pół tysiąca osób na portalu TravelFriends.pl szuka towarzystwa na wspólne spędzanie wolnego czasu, choć strona ruszyła dopiero dwa miesiące temu.

Witryna TravelFriends.pl ruszyła dwa miesiące temu, zaś umożliwia zebranie ekipy na wakacje, weekend albo po prostu na wspólne wyjście do kina lub na imprezę. Twórcy TravelFriends.pl w ostatnich dniach wprowadzili nowatorskie rozwiązanie (moduły w dziale „Imprezy”), dzięki któremu użytkownik może prezentować swoje pomysły na wolny czas i zbierać na nie uczestników. W najbliższym czasie na portalu zacznie działać forum. Przewidywane są też kolejne rozwiązania, ułatwiające organizację czasu przeznaczonego na wypoczynek.

Odbiorcami TravelFriends.pl są głównie single, którzy chcą aktywnie i w towarzystwie spędzać czas lub szukają osoby na dokwaterowanie, aby ograniczać koszty podróżowania. Kolejne grupy odbiorców to emigranci, szukający znajomych w nowej okolicy oraz pary, które chcą poznać nowych ludzi lub wspólnie wyjechać na wakacje.

W odróżnieniu od typowych portali społecznościowych, TravelFriends.pl większość swoich funkcji pozostawia ogólnodostępną dla osób niezalogowanych. Wszystkie opcje dostępne na TravelFriends.pl są bezpłatne, portal jest polsko- i angielskojęzyczny.

Pomimo nazwy serwis nie jest przeznaczony wyłącznie dla turystów i podróżników, ale dla wszystkich, którzy szukają nowych sposobów na spędzanie wolnego czasu, niezależnie od wieku

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.