Firma Trust przedstawia: słuchawki z mikrofonem oraz hub do netbooka

Akcesoria Trusta dla netbooków

Kolejne produkty do mini laptopa czekają już niecierpliwie na swoją premierę. Firma Trust przedstawia: słuchawki z mikrofonem oraz hub do netbooka.

Nie po raz pierwszy słyszymy o nowych słuchawkach z mikrofonem, zaprojektowanych przez firmę Trust. Już wcześniej pojawiły się informacje o zestawie stworzonym specjalnie z myślą o czatowaniu – Trust InSonic Chat Headset. Kilka tygodni później firma Trust zaprezentowała również zestaw słuchawkowy dla podróżujących – Trust InTouch Travel Headset. Nadszedł zatem czas na przedstawienie trzeciego dodatku – zestawu słuchawkowego stworzonego specjalnie do netbooka.

Jest to zestaw składany, kompaktowy i wyprodukowany z lekkiego tworzywa. Pałąk na kark zaprojektowano tak, aby dopasowanie słuchawek do kształtu głowy nie sprawiało najmniejszego problemu. Miękkie poduszki mają być przyjemne w dotyku i nadają się do słuchania muzyki oraz czatowania przy pomocy netbooka. Zestaw słuchawkowy współpracuje z wieloma programami do czatowania, w tym z najbardziej popularnymi, takimi jak MSN czy Skype. Jest również kompatybilny z innymi programami, takimi jak iChat czy ICQ. Mikrofon jest odczepiany, co umożliwia wykorzystywanie zestawu w funkcji zwykłych słuchawek w połączeniu z iPodem lub innym odtwarzaczem MP3. Pilot, dokładnie tak, jak w innych nowych zestawach słuchawkowych firmy Trust, jest wbudowany w przewód.

Innym nowym produktem Trusta dedykowanym netbookom jest hub USB. Fakt, że jest on wyposażony w cztery dodatkowe porty sprawia, że jest to produkt, który powinien sprawdzić się w czasie podróży. Porty umożliwiają podłączenie do netbooka zarówno aparatu fotograficznego, telefonu, jak i iPoda. Hub jest kompatybilny z szybkim łączem USB 2.0, lecz równie dobrze współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w wersję 1.1 tego łącza. Systemy Windows i Linux także nie stanowią problemu dla tego zgrabnego, 4-portowego huba.

Obydwa produkty będą dostępne w sklepach pod koniec maja. Sugerowana cena detaliczna, z VAT-em:

  • Trust Portable Headset for Netbook – PLN 44,99
  • Trust 4 Port USB HUB for Netbook – PLN 49,99
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.