Z okazji jego otwarcia przewidziane są również liczne konkursy dla Użytkowników

Allegro we współpracy z serwisem Stopklatka.pl

Allegro.pl

Stopklatka.pl gromadzi wiadomości na temat aktualnych premier filmowych, repertuaru kin, prezentuje wywiady z czołowymi postaciami kina polskiego i światowego oraz obszerny katalog filmowy. Dzięki współpracy z Allegro serwis poszerzył swoją działalność o sprzedaż filmów – oferowaną na specjalnie stworzonym do tego celu serwisie aukcyjnym.

„Nowy serwis aukcje.stopklatka.pl umożliwia swoim użytkownikom szybki dostęp do ofert sprzedaży filmów znajdujących się w ofercie Allegro.pl” – mówi Patryk Tryzubiak, PR Manager Grupy Allegro. „To duże ułatwienie dla osób zainteresowanych kinematografią, jeśli chodzi o możliwość szybkiego znalezienia i zakupienia interesujących ich tytułów w Internecie. Nasze zasoby są bardzo szerokie, obecnie na stronach Allegro wystawionych jest około 30 tysięcy ofert sprzedaży filmów. Mamy nadzieję, że Użytkownicy serwisu Stopklatka.pl będą zadowoleni z tego rozwiązania” – dodaje.

Dostęp do serwisu aukcyjnego będzie odbywał się ze strony głównej Stopklatka.pl oraz z poziomu każdej strony z opisem filmu. Na każdej takiej stronie umieszczony będzie link do ofert sprzedaży danego filmu w ramach Allegro. Już wkrótce rusza kampania promująca wspólny serwis aukcyjny.