Autorami dużej części artykułów w DIGITAL INSPIRATIONS są dziennikarze miesięcznika komputerowego CHIP,

Dodatek do Rzeczpospolitej pod patronatem CHIP-a

Na rynku ukazał się dziś dodatek tematyczny DIGITAL INSPIRATIONS, dystrybuowany wraz z dziennikiem Rzeczpospolita, a przygotowany przez wydawnictwo Boston Media.

Autorami dużej części artykułów są dziennikarze miesięcznika komputerowego CHIP, który objął też patronat medialny nad tą publikacją. Tematyka publikacji dotyczy trzech grup zagadnień, związanych z aparatami cyfrowymi, kamerami oraz Internetem. Wśród artykułów znaleźć można m.in.:

  • Niesamowite technologie, czyli nowości w aparatach cyfrowych – Co roku zaskakiwani jesteśmy nowatorskimi funkcjami, które często całkowicie zmieniają sposób, w jaki fotografujemy. W tym artykule pokazujemy najciekawsze z nich.
  • Internet, czyli 5 sposobów na prezentację zdjęć – Cyfrówki praktycznie zlikwidowały wszelkie ograniczenia dotyczące liczby fotografii. Pokazujemy, jak w łatwy sposób stworzyć w Internecie własną galerię fotograficzną.
  • Pokaż się znajomym, czyli serwisy społecznościowe – Serwisy społecznościowe, chociaż różnią się między sobą pod bardzo wieloma względami, mają jedną, wspólną cechę – udostępnianie zdjęć znajomym.
  • Zakupy w Internecie, czyli tanio i wygodnie – Kupowanie za pośrednictwem Internetu jest nie tylko wygodniejsze, ale w przypadku sprzętu fotograficznego, także zdecydowanie tańsze.
  • Kupujemy aparat, czyli nasze propozycje – Sprzęt fotograficzny znajduje się na szczycie listy najpopularniejszych prezentów. Na co należy więc zwrócić uwagę?
  • Kupujemy kamerę, czyli jak się ma High Definition do kręcenia – Największa rewolucja pod sztandarem wysokiej rozdzielczości odbyła się w dwóch grupach produktów – telewizorach i cyfrowych kamerach wideo.
  • Wakacyjne akcesoria, czyli to i owo do aparatu – Zbliżające się wakacje są znakomitą okazją do sesji zdjęciowych. Jeśli mamy już aparat, warto zastanowić się nad kupnem dodatkowych akcesoriów.

Dalsze informacje pod adresem: http://np.netpublicator.com/?id=n37788996

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.