Samsung CLP-770ND. Niewiele brakowało, a byłoby pierwsze miejsce w rankingu. Samsung jest droższy od Kyocery, dlatego z nią nie wygrał. Wadą tego modelu są duże wymiary oraz waga.

Drukarka-wyścigówka do biura

Samsung CLP-770ND

Ta stworzona dla biznes drukarka oferuje wysoką wydajność i wszechstronne funkcje drukowania dzięki procesorowi 720 MHz oraz opcjonalnemu dyskowi twardemu (HDD) o pojemności 80 GB. CLP-770ND gwarantuje prędkość pracy na poziomie 32 stron na minutę (ppm), drukując pierwszą stronę dokumentu w 10 sekund. Pamięć urządzenia, 256 MB z możliwością rozszerzenia do 768 MB, również wpływa na zwiększenie efektywności a procesor pozwala na szybkie przetwarzanie i drukowanie dokumentów.

Samsung CLP-770ND podniesie profesjonalizm wyglądu wydruków kolorowych dzięki rozwiązaniom Samsung Color Technology. CLP-770ND umożliwia jednoczesne drukowanie do 1 100 stron, długość pracy tonera pozwala na wydruk 7 000 stron, a maksymalny miesięczny cykl pracy wynosi 120 000 arkuszy.

Dzięki 4 liniowemu panelowi kontrolnemu LCD oraz systemowi Compass Navigation, drukarka Samsung jest łatwa w użyciu. Panel LCD umożliwia łatwe odczytywanie komunikatów związanych z procesem drukowania, takich jak informacje o statusie polecenia czy alarmów. System Compass Navigation pozwala natomiast szybciej zarządzać pracą na panelu kontrolnym, sprawiając że menu jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne w użyciu.

Aby umożliwić klientom biznesowym lepsze zarządzanie urządzeniami drukującymi, model CLP-770ND jest zintegrowany z opracowanym przez firmę Samsung oprogramowaniem SyncThru Web Admin Service. Za pomocą tego rozwiązania managerowie IT mogą łatwo i zdalnie zarządzać, jakością i wydajnością działania sieci urządzeń drukujących w firmie, zmniejszając ilość czasu potrzebnego do konserwacji urządzeń. Dodatkowy dysk twardy umożliwia instalację takich aplikacji jak SyncThru Job Accounting oraz CounThru.

Samsung CLP-770ND będzie dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej brutto: 4 499 PLN.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News