Obudowa VENTO TA-M2 pokryta jest matową czarną farbą, a srebrna rama ma nadawać jej elegancki charakter

Dziecinnie prosta instalacja w obudowie ASUS-a

ASUS VENTO TA-M2

Obudowa VENTO TA-M2 jest w stanie obsłużyć 1 przedni, 1 tylny i 2 boczne 12-centymetrowe wentylatory LED. Dodatkowo, wentylatory na ścianie bocznej umieszczone są na ruchomej płycie, co pozwala na łatwe ich dostosowanie w zależności od wymagań termicznych. Umożliwia to punktowe chłodzenie gorących punktów, co pozwala na obniżenie temperatury procesora oraz karty graficznej w celu osiągnięcia optymalnej wydajności cieplnej i najlepszej stabilności komputera. Przedni i boczny panel obudowy VENTO TA-M2 posiada przepuszczalną siatkę, co poprawia wentylację, przyspieszając przepływ powietrza w ramach układu, przez co uzyskuje się wyjątkową wydajność cieplną – zwłaszcza dla napędów optycznych. Dodatkowo, specjalne szczeliny wentylacyjne umiejscowione w pobliżu półek na dyski poprawiają wentylację napędów, umożliwiając stabilną pracę komputera. Obudowa VENTO TA-M2 oferuje także dodatkowy „prześwit” pozwalajacy na umieszczenie pojedynczej karty graficznej o rozmiarze do 380 mm lub kart SLI/Crossfire o rozmiarze do 280 mm.

Obudowa VENTO TA-M2 celu wykorzystuje opatentowaną konstrukcję bezśrubkową dla gniazd PCI oraz półek na napędy optyczne, aby umożliwić szybką i prostą instalację. Dodatkowo filtry kurzu dla napędów optycznych oraz przedniego wentylatora są łatwo wyjmowalne, co pozwala na proste ich czyszczenie i pielęgnowanie; dodanie półki o średnicy 5.25”, która jest konwertowalna do rozmiaru 3.5” stosowanego przez napędy dyskietek oraz czytniki kart dostarcza większych możliwości rozbudowy. Ponadto przednie wejścia/wyjścia zlokalizowane są na górnym panelu, aby zapewnić ich łatwą dostępność.

Obudowa VENTO TA-M2 pokryta jest matową czarną farbą, a srebrna rama ma nadawać jej elegancki charakter, podczas gdy górny panel obudowy inspirowany jest gładkimi, profilowanymi kształtami samochodu wyścigowego. Loga VENTO wyryte są po obu stronach obudowy; tabliczka z logiem VENTO jest subtelnie wyróżniona na przedniej ścianie. Dodatkowo obudowa VENTO TA-M2 wykorzystuje podstawki zazwyczaj używane w wieżach stereo wzmacniając stabilność obudowy.

Cena   dla użytkownika końcowego: 449 PLN brutto. Dostępność – czerwiec 2009. Gwarancja:  24  miesięcy.