Efektywny druk w kolorze według Lexmarka

Lexmark wzmocnił swoją linię laserowych urządzeń drukujących o nową serię drukarek laserowych – C730, oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) – X730.

Seria urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark X730 oferuje dostęp do narzędzia Lexmark Embadded Solution Framework. Rozwiązanie to pozwala na dostosowanie urządzenia do wymogów użytkownika, uproszczenie procesów przepływu dokumentów w firmie jak i redukcje ilości zużywanego papieru, gwarantuje także możliwość łatwego sprowadzenia tzw. twardych kopii do plików elektronicznych.

W celu uproszczenia obsługi urządzenia, seria Lexmark X730 została wyposażona w kolorowy ekran dotykowy e-Task. Pozwala on na proste poruszanie się po menu funkcyjnym urządzenia, poprzez wybór odpowiedniej ikony na wyświetlaczu. Dedykowane oprogramowanie MyMFP pomaga w dostosowaniu menu e-Task urządzenia pod kątem indywidualnych preferencji.

Dla zapewnienia jak najlepszej ochrony obiegu firmowych danych, w urządzeniach serii Lexmark X730 zastosowane zostały zaawansowane systemy bezpieczeństwa. W ich skład wchodzą m.in. kontrola dostępu, system szyfrowania danych oraz oczyszczania dysku urządzenia.

Formuła tonerów laserowych firmy Lexmark łączy w sobie technologię kontroli  temperatury i wilgotności. Pozwala ona na uzyskanie dobrego odwzorowania kolorów oraz utrzymanie wysokiej jakości od pierwszej do ostatniej strony, na wszelkiego rodzaju nośnikach.

Użytkownicy mają możliwość drukowania na wszelkiego rodzaju nośnikach, jak np.: etykiety, koperty, banery i inne. Seria Lexmark X730 oferuje pojemność podajników papieru  do 3 200 arkuszy. Opcjonalnie do obsługi nietypowych nośników, urządzenia mogą zostać wyposażone w specjalny podajnik o pojemności 2 000 arkuszy.

Seria drukarek laserowych Lexmark C730, która stanowi bazę dla serii MFP – X730, została zaprojektowana z myślą o niewielkim środowisku pracy. Pozwala na intensywne drukowanie z wykorzystaniem szerokiego zakresu nośników – kopert, etykiet czy folii. W drukarkach serii C730, podobnie jak w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych serii X730, możliwe jest wyposażenie ich w specjalny podajnik, który zapewnia większą wszechstronność. Przy zastosowaniu czterech podajników, pojemność drukarki wzrasta do 4 300 arkuszy.

W celu ułatwienia obsługi, drukarki zostały wyposażone w łatwy w obsłudze panel sterujący z cztero-liniowym wyświetlaczem. W połączeniu z umieszczonym frontalnie portem USB zapewniają łatwe drukowanie plików tekstowo-graficznych, broszur czy raportów. Klientom, którym zależy na uwolnieniu od konieczności prowadzenia kabli, dedykowany jest model Lexmark C734dw. Został on wyposażony w certyfikowany moduł Wi-Fi 802.11n 2.0.

Nowe serie laserowych drukarek C730 oraz urządzeń wielofunkcyjnych X730 zostały wyposażone m.in. w  moduł druku dwustronnego, tryby Eco-Mode oraz Quite Mode, które pozwalają na zaoszczędzenie papieru, zmniejszenie konsumpcji prądu oraz zredukowanie emitowanego hałasu. Zastosowanie szybko nagrzewających się fusera oraz lampy skanera, pozwoliło na dodatkową oszczędność energii. Obydwie serie urządzeń objęte zostały Programem Zwrotu Zużytych Wkładów Lexmark, który pozwala na bezpłatny zwrot zużytych tonerów w celu ponownego ich napełnienia lub recyclingu.

  • Sugerowana cena detaliczna serii X730 – od 7 990 PLN
  • Sugerowana cena detaliczna serii C730 – od 3 080 PLN
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.