Gadu-Gadu inwestuje w telefonię komórkową

GaduAIR

Od dzisiaj – dzięki GaduAIR – komunikator i komórka łączą się w jedną usługę i pozwalają na lepszą i tańszą komunikację, rozmowy, przesyłanie danych, korzystanie z Internetu. Mogą z niej korzystać wszyscy, nie tylko pasjonaci zaawansowanych nowych technologii. Sieć GaduAIR dostępna jest w całym kraju. Podczas, gdy inni operatorzy wycofują się z rynku MVNO, Gadu-Gadu utrzymało swoją decyzję uruchomienia telefonii komórkowej i co więcej oczekuje stworzenia z GaduAIR ważnego segmentu swojej działalności.

– W naszym przypadku wejście na taki rynek to logiczne i konsekwentne rozwijanie możliwości komunikacji oferowanych od wielu już lat przez Gadu-Gadu – mówi

Piotr Pokrzywa z zarządu GG Network S.A. – MVNO od GG to więcej niż telefonia, to cały wirtualny świat w telefonie, łącznie z atrakcyjnymi usługami internetowymi i konkurencyjnym cennikiem, dostępnym na każdą kieszeń. Telefonia komórkowa wpisuje się doskonale w segment naszego rynku i stąd podtrzymana decyzja o zaoferowaniu takiej usługi milionom osób, nie tylko internautom i grupie 6 milionów użytkowników komunikatora Gadu-Gadu – dodaje.

– Od blisko dwóch lat przygotowywaliśmy się starannie do uruchomienia telefonii. W zadaniu tym wzięło udział wiele firm, nie tylko z Polski, które musiały zmierzyć się z zupełnie nowym wyzwaniem – mówi Krzysztof Szalwa z zarządu GG Network S.A. – Aby nowa telefonia mogła pojawić się dzisiaj w Polsce, konieczne było wiele miesięcy wytężonej pracy, spotkań nie tylko nad Wisłą, ale i w różnych zakątkach świata, współpraca ze specjalistami najwyższej klasy, liczne dyskusje i testy. Od dzisiaj Polska może pochwalić się nowym podejściem do telefonii, która nigdy wcześniej nie była jeszcze tak wyjątkowo zintegrowana z Internetem – konkluduje Szalwa.

Więcej informacji o nowej sieci komórkowej na: www.gaduair.pl