II edycja Dni Informatyki w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Kierunek Informatyki Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zaprasza na Dni Informatyki, które odbędą się w terminie 04 – 05 czerwca 2009.

Podczas imprezy wystąpią specjaliści reprezentujący najważniejsze firmy na rynku IT – Microsoft, IBM i Cisco. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Informatyka receptą na kryzys gospodarczy”. Podczas Dni Informatyki odbędzie się seria wykładów i warsztatów m.in. na temat baz danych (SQL Server 2005 i IBM DB2i) certyfikacji Microsoft i Cisco, wirtualizacji, konsolidacji i efektywności energetycznej, telefonii VoIP, budowie i konfiguracji sieci bezprzewodowych, nowościom w systemie Windows i inne..  Szczegółową agendę znaleźć można na http://www.informatyka.wshe.lodz.pl/dni-informatyki/ Dni Informatyki WSHE kierowane są zarówno do uczniów, zainteresowanych w przyszłości kierunkiem informatyka, jak i do wszystkich pasjonatów nowych technologii informatycznych. Wykłady przedstawicieli największych firm komputerowych będą okazją do wymiany informacji oraz doświadczeń związanych z szeroko pojętą informatyką. Warsztaty tematyczne to kolejna okazja do  porozmawiania z autorytetami w danej dziedzinie.

Wstęp na wykłady jest wolny, zgłoszenie na warsztaty można kierować do 2 czerwca 2009 do Magdaleny Rajch na adres e-mail [email protected] lub pod numerem telefonu (0-42) 63 – 15 – 827.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.