Za pomocą map w szybki i precyzyjny sposób możemy określić położenie interesującego nas ośrodka wypoczynkowego, hotelu czy kwater na noclegi

Mapy Google w serwisie noclegi24h.pl

Internetowy serwis noclegi24h.pl, stanowiący bazę obiektów noclegowych w całej Polsce, wprowadził dodatkową opcję dla użytkowników w postaci interaktywnych map Google.

Na stronie głównej serwisu noclegi24h.pl znajduje się aktywna mapa Google, która w przejrzysty sposób prezentuje ilość ośrodków/hoteli zlokalizowanych na danym obszarze Polski. Dodatkowo w zakładce Mapa Obiektów znajduje się druga mapa, stanowiąca praktyczny przewodnik turystyczny po wybranych regionach kraju. Znaleźć na niej możemy punktowe oznaczenia, pod którymi kryją się artykuły dotyczące danego regionu bądź miasta, a także wyszczególnione punkty z obiektami noclegowymi i polecanymi hotelami.

Uruchomienie map Google to dodatkowa usługa nie tylko dla użytkowników serwisu, ale także dla klientów reklamujących obiekty noclegowe, ponieważ w znaczący sposób zwiększa się widoczność wprowadzonej bazy noclegowej do serwisu. Teraz dany obiekt noclegowy widoczny jest nie tylko po województwie, regionie, czy miejscowości, ale także po wejściu w zakładkę Mapa Obiektów.

Wprowadzenie map Google w znaczący sposób ułatwia wyszukanie interesującego obiektu, ponieważ w przeciągu kilku chwil jesteśmy w stanie określić jego położenie względem morza, gór, lasów czy jezior.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.