Megapikselowa kamera IP ACTi z kodekiem H.264

ACTi prezentuje megapikselową kamerę doskonale sprawdzającą się w systemach, w których liczy się precyzyjne odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów monitorowanego obszaru.

TCM-4301 jest następcą uznanego na rynku modelu ACM-4200. Kamera przeznaczona jest do zastosowań wewnątrz budynków. W porównaniu z poprzednikiem, oprócz standardowych metod kodowania ruchomych obrazów MPEG-4 i MJPEG, kamerę wyposażono w bardziej wydajny kodek H.264. Dzięki temu, możliwa jest lepsza kompresja strumienia danych bez utraty jakości obrazu oraz nadmiernego obciążania pasma. Dostępna jest też opcja symultanicznego przekazu dwóch strumieni wideo.

Nowy model może pracować z prędkością 18 klatek na sekundę przy maksymalnej rozdzielczości – 1280-1024 pikseli. Zapewnia to dużą płynność obrazu, przy zachowaniu jego szczegółowości. Dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi, możliwe jest podłączenie głośników i mikrofonu, a technologia przesyłu energii łączem Ethernet (PoE) zagwarantuje dodatkową opcję zasilania. Bardzo dobra jakość obrazu uzyskiwana jest nawet przy niewielkim oświetleniu – 0,5 lux.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 1699 zł. Gwarancja obowiązuje przez 12 miesięcy. Kamerę można nabyć u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – dystrybutora produktów ACTi w Polsce.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.