Najnowsze notebooki IdeaPad już w Polsce

Lenovo IdeaPad Y550/Y650/G530

Zastosowane w laptopach zaawansowane technologie mają zapewnić użytkownikom domową rozrywkę wysokiej jakości, w tym możliwość odtwarzania płyt Blue-Ray oraz oglądania filmów w jakości HD. Wygląd nowych notebooków Lenovo IdeaPad różni się od ich poprzedników – tym razem stylowe wzornictwo wybranych modeli zostało podkreślone białym kolorem wnętrza oraz delikatnym wzorem plastra miodu zdobiącym ich pokrywy. Korzystając z notebooka IdeaPad Y650 użytkownicy mogą być pewni, iż nie pozostawią na jego pokrywie śladów palców, ponieważ jest ona matowa.

Oprócz zastosowanych już wcześniej rozwiązań, takich jak system rozpoznawania twarzy VeriFace oraz system przywracania systemu OneKey Rescue System, w najnowszych modelach z serii IdeaPad zastosowano również:

  • Lenovo OneKey Theater – przycisk, który zapewnia natychmiastowe uruchomienie systemu dźwięku przestrzennego Dolby Home Theather, dzięki któremu użytkownik w pełni może wykorzystać system głośników, łącznie z systemem Dolby Surround z subwooferem.
  • Lenovo Desktop Navigator – pozwala przełączać się pomiędzy aplikacjami za pomocą jednego przycisku
  • Multitouch Trackpad – wyjątkowy pad, dzięki któremu można powiększyć zdjęcia używając do tego jedynie dwóch palców.

Notebooki Lenovo IdeaPad Y650 oraz Lenovo G530 są już dostępne w sprzedaży u Partnerów Biznesowych Lenovo w następujących cenach: Lenovo IdeaPad Y650 od 4 999 zł brutto, Lenovo G530 od 2 399 zł brutto. Notebook Lenovo IdeaPad Y550 będzie dostępny w sprzedaży od 15 maja 2009 r. w cenie od 3 399 zł brutto.