MobileNavigator 7 pozwoli na uaktualnienie nawigacji

Nawigacja NAVIGON Fresh odświeżona

NAVIGON Fresh

Najważniejszym ulepszeniem jest to, że kierowca przygotowując urządzenie do wakacyjnej podróży może wgrać do niego mapę konkretnego kraju, bez potrzeby instalowania map regionu lub całej Europy. Dzięki temu użytkownik ma większą kontrolę nad swoim urządzeniem i nie musi już rezerwować dużych ilości pamięci na mapy, których nie będzie używać. Nowa funkcjonalność jest dostępna dla generacji urządzeń NAVIGON, które pojawiły się na rynku od maja 2008 roku, z nowym oprogramowaniem nawigacyjnym MobileNavigator 7.

NAVIGON doskonali także użyteczność aplikacji – NAVIGON Fresh udostępnia użytkownikom dodatkowe informacje, które przydaja się w procesie aktualizacji urządzeń nawigacyjnych – na przykład wyświetlana jest ilość wolnej pamięci dostępnej przed i po instalacji nowych materiałów. Do ściągnięcia są także instrukcje użytkownika w języku polskim dla dowolnego urządzenia NAVIGON podłączonego do komputera.

Uaktualniony NAVIGON Fresh korzysta także z informacji zbieranych przez kierowcę poprzez funkcję MyReport, zainstalowaną we wszystkich nowych modelach, zaprezentowanych na tegorocznych targach CeBIT. MyReport pozwala raportować zauważone przez kierowców zmiany na drogach i zapisywać je bezpośrednio w urządzeniu podczas podróży. Podłączając nawigację do komputera zachowane dane mogą zostać wysłane do firmy NAVIGON poprzez aplikację NAVIGON Fresh i w rezultacie przyczynić się do większej dokładności map.