Notebook Lenovo prawdziwie mobilny

Lenovo IdeaPad U350 to najnowszy, 13,3-calowy notebook chińskiego producenta. Ten konkretny model ma się cechować dużą mobilnością oraz energooszczędnością.

Lenovo wie, jak nadążać za trendami. Jego nowy, cieniutki i leciutki laptop jest tego najlepszym przykładem. Ultramobilny IdeaPad U350 posiada 13,3-calowy ekran i napędzany jest energooszczędnym procesorem Intel CULV. Komputer waży, wraz z 4-komorową baterią, 1,6 kilograma.

Ekran w nowym IdeaPadzie podświetlany jest diodami LED i posiada natywną rozdzielczość 1 366 x 768 pikseli. By dodatkowo zaoszczędzić prąd, czujnik Ambient Light Sensor zadba o wygaszenie zbędnego podświetlenia w odpowiednich warunkach otoczenia. U350 będzie wyposażony, w zależności od wersji, w procesor Core 2 Solo SU3500, Pentium SU2700 lub Celeron 723. Za obraz będzie odpowiadać karta graficzna GMA 4500M lub 4500MHD. Wydajność ma zapewnić 8 gigabajtów pamięci RAM. Na dane otrzymamy do dyspozycji 500-gigabajtowy dysk. Dodatkowo, w komputerze znajdziemy 1,3-megapikselową kamerkę, kartę sieciową (Ethernet i WiFi), Bluetooth. Całością będzie zarządzał system Vista Home Basic lub Vista Home Premium.

Lenovo IdeaPad U350 pojawi się na rynku w lipcu. Cena, na razie, nie jest znana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.