W przypadku wdrożeń na dużą skalę, InfraStruXure Central dostarcza organizacjom efektywne sposoby zarządzania fizyczną infrastrukturą w skali całego przedsiębiorstwa

Nowa generacja rozwiązań NeBotz do monitorowania środowisk IT

APC przedstawia udoskonalone rozwiązanie NetBotz, które oferuje integrację z kamerami IP Pelco Schneider Electric, uproszczoną instalację oraz nowy, elegancki wygląd.

Firma APC by Schneider Electric prezentuje nową generację rozwiązania NetBotz, służącego do monitorowania bezpieczeństwa środowisk IT. Najważniejsze udoskonalenia obejmują większe wsparcie kamer i okablowania, wsparcie technologii Power over Ethernet oraz ulepszona funkcjonalność i wygląd.

NetBotz to rodzina urządzeń sieciowych wykrywających i informujących o ludzkiej aktywności mogącej zagrażać dostępności fizycznej infrastruktury sieciowej o znaczeniu krytycznym. Modułowość tego rozwiązania, skalowalnego od małych szaf sieciowych, przez duże centra danych aż po wdrożenia na skalę przemysłową, pozwala na konfigurację kamer dostosowaną do potrzeb klienta, w tym integrację z kamerami przemysłowymi.

W nowej generacji produktów NetBotz wprowadzono następujące udoskonalenia:
  • Większe wsparcie kamer – integracja kamer Pelco IP oferuje większy zakres opcji korzystania z nich
  • Lepsze zarządzanie okablowaniem – w celu skrócenia czasu instalacji, do urządzeń, modułów i poszczególnych czujników NetBotz stosuje się kable CAT5/6.
  • Power over Ethernet – użytkownicy zyskują możliwość korzystania z technologii Power over Ethernet (PoE) w celu zwiększenia możliwości instalacyjnych urządzeń wiszących. Dzięki temu użytkownicy PoE nie muszą już chować zasilacza w obniżonym suficie czy ścianie.
  • Elegancki wygląd – urządzenia wiszące NetBotz, dzięki ulepszonemu zarządzaniu okablowaniem, zapewniają profesjonalny wygląd końcowej instalacji.

Więcej informacji o rozwiązaniach NetBotz oraz innych produktach APC dla centrów danych można uzyskać na stronie internetowej apc.com.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.