Do V30 dołączono oprogramowanie eSobi, które ma czynic Internet prostszym i wydajniejszym źródłem informacji

Pendrive V30: mały rozmiar, duża pojemność, pomocne oprogramowanie

TRANSCEND V30

Pendrive V30 cechuje się niewielkimi rozmiarami (60 mm x 16,5 mm x 8,1 mm), które czynią go poręcznym urządzeniem do magazynowania i przenoszenia danych. Pojemność 8GB umożliwia przechowywanie dużej ilości zdjęć, dokumentów, plików muzycznych i wideo.

Do V30 dołączono oprogramowanie eSobi, które ma czynic Internet prostszym i wydajniejszym źródłem informacji. Pozwala na wyszukiwanie potrzebnych użytkownikowi treści pochodzących z kanałów RSS oraz korzystanie z wielu wyszukiwarek jednocześnie od razu po podłączeniu urządzenia do komputera. W ten sposób V30 z eSobi rozwiązuje problemy z nadmiarem nieużytecznych informacji, skracając czas dotarcia do poszukiwanej wiadomości. Ponadto aplikacja zawiera narzędzie do stworzenia własnego archiwum. Można w nim przechowywać znalezione informacje oraz tworzyć w odniesieniu do nich notatki. Archiwum umożliwia także dzielenie się informacjami z innymi. Atutem oprogramowania jest prosty i czytelny interfejs.

Sugerowana cena pamięci flash V30 o pojemności 8GB wynosi 79 zł. Urządzenie jest objęte dożywotnią gwarancją producenta.