Pierwszy salon Sony Style w Polsce

Pierwszy w Polsce salon Sony Style został otwarty w CH Arkadia w Warszawie. Jest to piąty sklep tego typu w Europie.

Przy aranżowaniu powierzchni Sony Style Warsaw (400 m2

) wzorowano się na salonach Sony Style w Londynie, Paryżu, Berlinie i Barcelonie. Profesjonalnie przygotowany zespół konsultantów pomoże przy wyborze urządzenia, wyjaśni zasady funkcjonowania i zaproponuje optymalny sposób połączenia z innymi produktami. Doradztwo obejmuje także organizację szkoleń, seminariów, kursów i warsztatów.

– Naszą intencją było stworzenie takiego miejsca, w którym Klient nie tylko może kupić nowy produkt, ale także przyjść na konsultacje, aby w pełni poznać zalety urządzeń, które już posiada – powiedział Kai Kemmochi, Koordynator Projektu Sony Style. – Serdecznie zapraszamy całe rodziny. W czasie, kiedy dorośli będą podejmować decyzje zakupowe – dla dzieci przygotowaliśmy strefę PlayStation, gdzie chętni mogą zapoznać się z najnowszymi grami” – dodaje Kai Kemmochi.

Salon pełni także funkcję punktu odbioru sprzętu, który wymaga interwencji serwisu – np. przeglądu kamery po intensywnym wakacyjnym użytkowaniu. Sony Style Warsaw prezentuje i oferuje również szeroki wybór produktów firm siostrzanych: Sony Entertainment, Sony Music oraz Sony Ericsson. Dodatkowym serwisem oferowanym w salonie jest bezpłatna dostawa do domu urządzeń o dużych gabarytach.

Dane sklepu:

Sony Style Warsaw
C.H. Arkadia
II piętro – w pobliżu kina
Al. Jana Pawla II 82
00-175, Warszawa

godziny pracy:
poniedziałek – sobota 10:00-22:00
niedziela 10:00-21:00

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.