Oto demon seksu

Pracownicy IT są najlepszymi kochankami

Jak się okazuje, informatycy posługują się swoim hardware'em o wiele umiejętniej, niż większość sądzi.

Znajomość tajników basha, wirtualizacji systemów operacyjnych a także języków obiektowych to nie wszystkie największe zalety pracowników IT, jak donosi The Sun. Jak się okazuje, „okularnicy” są również znakomitymi kochankami. Tak przynajmniej wynika z anonimowego badania, jakie przeprowadzono na 2 000 brytyjskich kobietach i mężczyznach.

Pracownicy IT są najmniej egoistyczni w łóżku, są żywiołowi, otwarci i, jak nietrudno się domyślić, lubią gadżety (78% „okularników” deklaruje, że są stałym elementem ich intymnego życia).

Co jeszcze ciekawsze, zawody, dzięki którym najczęściej ma się atrakcyjne ciało, nie wiążą się z ekstazą pod kołdrą. Badanie wykazało, że osoby związane z przemysłem fitnessowym są niechętni gadżetom i eksperymentom, a także są egoistycznymi kochankami. Aczkolwiek, czego można się domyślić, są kondycyjnymi królami jeśli chodzi o długość baraszkowania w łóżku.

Cztery branże, których członkowie są najmniej egoistyczni w łóżku (ilość procent odzwierciedla ilość głosów):

  1. Pracownicy IT (82%)
  2. Pracownicy biurowi (74%)
  3. Pracownicy służby zdrowia (70%)
  4. Bezrobotni (69%)
0
Źródło: The Sun
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.