Pobór mocy w trybie standby ograniczono do wartości poniżej 1W, co ważne jest przy instalacjach sufitowych

Projektor Vivitek D935VX – sprawdza się w sieci LAN

Vivitek D935VX to kolejna propozycja amerykańskiego dostawcy urządzeń tej marki. Tym razem jest to projektor instalacyjny z możliwością sterowania przez sieć LAN (wejście RJ45).

Rozdzielczość XGA (1024×768), wysoka jasność (3.000 ANSI lumenów) i kontrast (2 400:1) to, zdaniem producenta, gwarancja ostrego i wyraźnego obrazu nawet przy silnym oświetleniu. Jak przystało na urządzenie tej klasy projektor wyposażony jest w funkcję szybkiego włączania i szybkiego wyłączania, ma port HDMI oraz pozwalający na zdalne sterowanie port RS232 (a także RJ45!), zaopatrzony jest także w system łatwej wymiany lampy.

Projektor charakteryzuje cicha praca (29 dB w trybie ekonomicznym), zaś żywotność lampy została wydłużona do 4 000 godzin (Eco-Mode). Pobór mocy w trybie standby ograniczono do wartości poniżej 1W, co ważne jest przy instalacjach sufitowych. Możliwość sterowania przez sieć uwzględnia nie tylko wybór źródła i trybu wyświetlania, ale również informację zwrotną dla administratora (wysyłaną emailem) w przypadku awarii lampy, bądź przegrzania urządzenia. Funkcje te docenią projektanci systemów Digital signage oraz uczelnie, które pracują na większej liczbie ekranów i potrzebują narzędzi do zarządzania urządzeniami.

Vivitek D935VX dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 3 695 zł (z VAT). Gwarancja 3 lata w tym 12 miesięczna gwarancja na lampę (bez limitu godzin).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.