Od momentu uruchomienia portalu w lutym 2009 roku, opengsm.pl odwiedziło 700 tysięcy osób

Przyjrzyj się swojemu operatorowi

Jeśli nie wiesz dlaczego Twoje rachunki za telefon są wysokie i nie do końca masz świadomość za co płacisz, skorzystaj z porównywarek ofert operatorów telefonii komórkowej.

Porównywarki cen i ofert, których obecnie jest wiele na rynku, to świetne narzędzie w poszukiwaniu najtańszego rozwiązania. Pozwalają w prosty sposób i w krótkim czasie znaleźć określony produkt czy usługę oraz jego cenę w różnych miejscach jednocześnie. Obsługa tych porównywarek nie wymaga skomplikowanych czynności.

W przypadku jednej z nich, opengsm.pl, wpisujemy kwotę jaką jesteśmy w stanie co miesiąc płacić za telefon, podajemy jak często dzwonimy i do jakich sieci najczęściej. Następnie podajemy przybliżoną informację na temat ilości wysyłanych sms i mms. Na tej podstawie otrzymujemy wskazanie najtańszej oferty operatora gsm.

O dużej przydatności tej funkcji dla osób poszukujących opłacalnej taryfy świadczą liczby. Od momentu uruchomienia portalu w lutym 2009 roku, opengsm.pl odwiedziło 700 tysięcy osób. Każdego dnia średnio 12 tysięcy osób sprawdza jakie oferty i taryfy są dla nich najkorzystniejsze. Dzięki szybkim aktualizacjom symulator uwzględnia wszystkie oferty wprowadzane na bieżąco przez operatorów, dlatego w krótkim czasie stał się popularnym narzędziem pozwalającym zaoszczędzić na miesięcznych wydatkach przeznaczonych na telefon.

Zobacz jak działa symulator opengsm.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.