Na zwycięzcę najciekawszej fotografii czeka aparat cyfrowy Casio Exilim Pro EX-F1

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z fotografii ulicznej

Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne

Już 1 czerwca, punktualnie o godz. 10.00, rozpoczną się zapisy na drugie zajęcia w ramach projektu  „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”. Tym razem Maciej Szal, wykładowca z Warszawskiej Szkoły Fotografii, wprowadzi uczestników w świat „fotografii ulicznej”. 20 pierwszych osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa, będą miały okazję dowiedzieć się jak śledzić i rejestrować ciekawe sytuacje z życia codziennego: fotografować przechodzących nieznajomych, dbać o techniczną stronę fotografowania czy harmonizować w kadrze człowieka z otoczeniem. Zajęcia potrwają ok. 2 godzin.

Osoby, zainteresowane uczestnictwem w warsztatach plenerowych z zakresu „fotografia uliczna” powinny wysłać zgłoszenie na adres [email protected] w tytule wpisując potwierdzam warsztaty 6 czerwca, a w treści swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Ze względu na charakter zajęć, ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lista uczestników zajęć, zostanie opublikowana na stronie projektu. Osoby, które z przyczyn od nich niezależnych, nie będą mogły pojawić się na spotkaniu, będą zastępowane przez kolejnych zainteresowanych z listy. Więcej informacji na: www.aparaty-casio.pl.

Uczestnicy spotkania mogą zabrać ze sobą swój aparat fotograficzny. Dla tych, którzy go nie posiadają, organizatorzy warsztatów przygotowali sprzęty marki Casio Exilim. Zainteresowani będą mogli wykorzystać je podczas zajęć. Zasadą wypożyczenia aparatu, będzie przedstawienie dokumentu tożsamości. Zdjęcia, które zostaną wykonane podczas spotkania, wezmą udział w konkursie. Na zwycięzcę najciekawszej fotografii czeka aparat cyfrowy Casio Exilim Pro EX-F1. Zasady konkursu, zostaną przekazane uczestnikom przed warsztatami.