Ekspertem może zostać każdy internauta pod warunkiem przesłania ciekawych filmów, które muszą przejść weryfikację wydawcy serwisu

Serwis wiedzy z gwarancją jakości

NakreceniEksperci.pl

Portal bazuje na licznej a zarazem unikatowej zawartości filmów on-line pomocnych w szeroko pojmowanej nauce. Wyróżnikiem serwisu są cenne merytorycznie materiały filmowe. Obecnie w serwisie opublikowanych jest już blisko 500 klipów.

Docelowo strona zawierać ma tysiące kilkuminutowych materiałów wideo – poradników dla wszystkich, który chcą się czegokolwiek nauczyć: od akademickiej i szkolnej wiedzy przydatnej uczniom i studentom (omawianie zagadnień, zadań i doświadczeń naukowych, zawartych w programach nauczania),  poprzez praktyczną znajomość codziennych spraw (wymiana koła w samochodzie, zaparzenie kawy, kulinaria, wiązanie krawata), do ciekawostek (prosta elektronika, zjawiska fizyczne, etc).

Jakie filmy mają szansę znaleźć się w serwisie? Pomysłowe, dobre, ciekawe… Wydawca serwisu zachęca: „Pokaż nam co potrafisz, czego możemy się od Ciebie nauczyć… a uczynimy Cię naszym Ekspertem w tej dziedzinie… Świetnie radzisz sobie ze zmianą koła w aucie? Pokażesz jak stać na głowie? Nauczysz nas pisać cyrylicą? Doskonale! Pokaż nam to, na takie filmy czekamy! Aha, nie musisz mieć profesjonalnej kamery – internetowa czy wbudowana w telefonie zupełnie wystarczy”.

Ekspertem może zostać każdy internauta pod warunkiem przesłania ciekawych filmów, które muszą przejść weryfikację wydawcy serwisu. Filmy mogą być nakręcone nawet kamerą w telefonie – liczy się jakość merytoryczna.

Adres serwisu: www.NakreceniEksperci.pl

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News