Wspóldzielenie ekranu w nowym Skype'ie jest dziecinnie proste

Skype 4.1 w wersji beta dla Windows jest już dostępny

Nowy Skype jest wzbogacony między innymi o możliwość współdzielenia ekranu – jest to funkcja, o którą wielu użytkowników pytało, odkąd wprowadzono ją w wersji dla systemów Mac.

Czy kiedykolwiek próbowałeś pomóc przyjacielowi w rozwiązaniu problemów związanych z obsługą komputera, przejść z kolegą przez prezentację lub pomóc przyjacielowi w napisaniu wypracowania? Funkcja współdzielenia ekranu niewątpliwie to ułatwia. Obecna wersja beta umożliwia dzielenie się ekranem z każdym innym użytkownikiem Skype w systemie Windows, Mac lub Linux.

Dodano również funkcję Birthday Reminder przypominającą o urodzinach znajomych. Możliwe będzie także wysyłanie kontaktów do innych użytkowników Skype’a. Obecną wersję beta charakteryzują również: polepszenie jakości rozmów telefonicznych i wideo, funkcja naprawy błędów BugFix oraz lepsza dostępność. W najbliższej przyszłości nasi eksperci wyślą do użytkowników wiadomość opisującą nasze działania mające na celu ułatwienie korzystania ze Skype osobom niewidomym lub z dysfunkcją wzroku oraz osobom, które nie mogą korzystać z myszki.

Skype 4.1 Beta dla Windows jest już dostępny do pobrania. Przypominamy, że oznaczenie beta oznacza, że aplikacja nie jest ukończona i może wciąż sprawiać problemy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.