Podróż w cyberprzestrzeni z prędkością nadświetlną

Star Trek XI – świętujemy nową odsłonę sagi!

Młode pokolenie oficerów Gwiezdnej Floty gości na dużym ekranie w najnowszej odsłonie kultowego Star Treka. Zobacz, co przygotowaliśmy z tej okazji!

Jest to nowy Wszechświat Star Trek na miarę XXI wieku. James T. Kirk to młody gniewny, który szuka kłopotów. W czasie bójki w barze zwraca na niego uwagę kapitan Pike, który dowiaduje się, że Kirk to jedyny „recydywista na środkowym zachodzie”. Pike, wykorzystując historię ojca Kirka nakłania go do wstąpienia w szeregi Gwiezdnej Floty.

W międzyczasie zawzięci Romulanie z przyszłości zrobią wszystko, aby zemścić się na „Ambasadorze” Spocku i nic nie stanie im na przeszkodzie. Flota zostaje postawiona w stan gotowości, gdy niebezpieczeństwo zagraża istnieniu Federacji, a losy Kirka i Spocka splatają się, aby po raz pierwszy ocalić galaktykę.

Galeria: Star Trek XI – filmowy Special To murowany sukces kasowy tego lata – wszyscy Trekkies i pozostali widzowie na pewno wybiorą się na film ze znanym z „Zagubionych” J.J. Abramsem. Wszyscy kinomani z pewnością będą zadowoleni widząc, w jakim kierunku poszli twórcy nowego Star Treka. A my, przygotowaliśmy dla was specjalną, darmową gratkę: Star Trek XI – filmowy Special.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.