Nowy sterownik pozwala użytkownikom korzystać z każdego urządzenia znajdującego się w sieci bez konieczności instalowania osobnego oprogramowania dla każdego z nich

Uniwersalny Sterownik do Drukarek od firmy Samsung

Samsung Uniwersalny Sterownik do Drukarek

Nowy sterownik pozwala użytkownikom korzystać z każdego urządzenia znajdującego się w sieci bez konieczności instalowania osobnego oprogramowania dla każdego z nich. Sterownik jest także kompatybilny z każdą drukarką i urządzeniem wielofunkcyjnym korzystającym z języka PCL lub PostScript, co oznacza, że obsługuje szeroki zakres produktów różnych producentów. Inteligentna funkcja wyszukiwania kompatybilnych urządzeń pozwala nowemu Uniwersalnemu Sterownikowi do Drukarek Samsung zarówno na automatyczne jak i manualne dodawanie urządzeń, dzięki czemu czas wymagany na instalację oprogramowania i zarządzanie siecią jest redukowany do minimum, co przekłada się na niższe koszty.

Uniwersalny Sterownik do Drukarek marki Samsung posiada intuicyjny i jednolity interfejs niezależnie od rodzaju czy marki drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego, dzięki czemu korzystanie z nich jest prostsze i zdecydowanie mniej czasochłonne. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć listy najczęściej używanych drukarek i szybko sprawdzać ich status, aby wysyłać dokumenty do druku wyłącznie do urządzeń, które są aktualnie dostępne. Nowy sterownik Samsung został również wyposażony w link, który pozwala zamówić kończące się materiały eksploatacyjne. Kiedy poziom tonera jest już niski, można go szybko dokupić, ograniczając czas przestoju urządzenia i poprawiając jego produktywność.

Uniwersalny Sterownik do Drukarek firmy Samsung dodatkowo zwiększa produktywność dzięki prostej w obsłudze, darmowej aplikacji AnyWeb Print służącej do drukowania stron internetowych. Nieefektywnie wykorzystany papier i toner to często wynik drukowania informacji z Internetu, kiedy drukowane są również zbędne fragmenty tekstu, a właściwe informacje często są niepełne lub powielane na wielu stronach. Aplikacja Samsung AnyWeb Print pozwala wydrukować dokładnie tą informację, której potrzebujemy, co nie tylko zmniejsza niepotrzebne zużycie papieru, ale także poświecony przez pracowników czas i energię.

Nowy Uniwersalny Sterownik do Drukarek Samsung można pobrać nieodpłatnie z działu „Wsparcie” w sekcji drukarek na stronie www.samsung.pl. Aplikację AnyWeb print można pobrać nieodpłatnie ze strony http://solution.samsungprinter.com/personal/anywebprint/