Głośniki posiadają certyfikat kompatybilności z iPhonem wydawany przez firmę Apple.

Zestawy audio dedykowane użytkownikom iPodów i iPhonów

Altec Lansing

Amerykańska firma Altec Lansing od ponad 70 lat projektująca głośniki proponuje Moondance Glow M402. Charakteryzujący się oldschoolowym designem zestaw głośnikowy do iPoda, pełni także funkcję radia oraz zegara z budzikiem i alarmem. Dzięki temu każdego ranka może Cię budzić głos Twego ulubionego wykonawcy. Producent w tylnej części obudowy umieścił diody, które rzucają różnokolorowe światło na ścianę. Emisja światła w wybranym kolorze może następować w sposób ciągły lub pulsujący. Płynąca przez głośniki muzyka odtwarzana z play listy i gra światła tworzą nastrój sprzyjający relaksowi.

Wysoką jakość odbioru zapewniają dwa 3-calowe głośniki. Wszystkie funkcje jakie oferuje zestaw Altec Lansing Moondance Glow M402 można obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota. W ten sposób możliwy jest wybór i odtworzenie utworu z iPoda, ustawienie alarmu i drzemki, czy przestawienie urządzenia na odbiór określonej stacji radiowej. Dodatkowo w zestawie znajduje się bezprzewodowy poręczny przycisk umożliwiający uśpienie budzika oraz włączanie i zatrzymanie muzyki. Praktyczny bursztynowy wyświetlacz LCD podaje informacje o godzinie i odtwarzanej właśnie ścieżce muzycznej lub stacji radiowej.

Kolejną propozycją jest zestaw audio Altec Lansing inMotion Max iMT702, o podobnej industrialnej linii stylistycznej, ale znacznie wyższych parametrach. Przeznaczony jest nie tylko, do iPodów, ale specjalnie został zaprojektowany też do współpracy z iPhonem.

Urządzenie jest wewnętrznie ekranowane i zabezpieczone przed zakłóceniami z telefonów komórkowych, dzięki czemu nie trzeba przełączać iPhona w tryb samolotowy słuchając muzyki. Odtwarzana z zadokowanego w zestawie iPhona muzyka błyskawicznie cichnie podczas nadejścia połączenia telefonicznego. Zestaw posiada radio i zegar z alarmem i budzikiem. Zaś dzięki dodatkowemu wejściu typu jack można do niego podłączyć dowolny odtwarzacz MP3, CD lub DVD, a nawet notebooka.

Cena brutto:

Altec Lansing Moondance Glow M402: ok. 700 zł

Altec Lansing inMotion MAX iMT702: ok. 800 zł