Zewnętrzne dyski twarde dla wymagających

Imation Apollo Expert UX/Apollo Pro UX

Apollo UX to przenośne dyski twarde w formacie 2,5 cala oraz o pojemnościach 320 i 500 GB. Innowacją jest polimerowa, wymienna kieszeń, która zabezpiecza powierzchnię dysku od zarysowań oraz możliwość ustawiania dysku w pionie. Dyski Apollo UX przeznaczone są głównie dla użytkowników komputerów przenośnych.

Apollo Pro UX to zewnętrzne dyski twarde w formacie 3,5 cala oraz o pojemnościach do 1 TB. Dyski serii Pro UX są przeznaczone do stacjonarnej pracy przy wykorzystaniu szybkiego interfejsu USB 2.0.

Unikalną cechą dysków Apollo jest możliwość ustawienia ich na biurku w pozycji pionowej dzięki zintegrowanej stopce. Przedni panel jest wyposażony we wskaźniki zbliżającego się braku miejsca na dysku oraz transferu danych.

Dyski Apollo posiadają rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych. Proces uruchamia się przyciskiem znajdującym się na dysku, a niezbędne oprogramowanie jest dołączone do produktu.

Imation Apollo Expert UX oraz Apollo Pro UX są dostępne w Europie od końca lutego. Sugerowane ceny detaliczne to w zależności od pojemności:

  • 449 PLN do 649 PLN za Apollo Expert UX,
  • 489 PLN do 799 PLN za Apollo Pro UX.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News