Designerskie kino domowe Blu-ray

SC-BTX70 wyposażony został w odtwarzacz Blu-ray, system głośników 2.1 oraz technologię Virtual Surround, dzięki której możemy liczyć na dobrą jakość dźwięku przestrzennego.

SC-BTX70 to 2.1-kanałowy zestaw kinowy, w którym odtwarzacz został zamknięty w smukłej, lśniącej obudowie w formie pionowego panelu. Dzięki unikalnej konstrukcji głośników, zestaw ma dobrze oddawać dźwięk surround. Pomimo małych rozmiarów, system technologii Virtual Surround pozwala na odtwarzanie dźwięku w formacie 7.1, co powinno ucieszyć miłośników kina akcji.

Jednostka główna SC-BTX70 daje możliwość odtwarzania muzyki czy filmów z dwóch źródeł. Po przesunięciu frontowego panelu odtwarzacza w lewą stronę otrzymujemy dostęp do znajdującego się tam napędu Blu-Ray, natomiast z drugiej strony, do stacji dokującej dla iPoda.

SC-BTX70 został wyposażony w szereg rozwiązań opracowanych przez firmę Panasonic, które poprawiają jakość odtwarzanego obrazu czy dźwięku, m.in. procesor PHL Plus (PHL Reference Chroma Procesor) oraz, nagradzaną ostatnio przez stowarzyszenie EISA, technologię High Precision 4:4:4 odpowiedzialną za sprowadzenie obrazu do jakości porównywalnej z kinową.

SC-BTX70 został wyposażony w funkcje sieciowe. Zgodnie z najnowszymi trendami, system pozwala na komunikację z globalną siecią dzięki technologii Viera Cast, która umożliwia dostęp do serwisu YouTube czy internetowej przeglądarki zdjęć na Google Picasa. Połączenie zestawu z Internetem daje również dodatkowe możliwości w przypadku odtwarzania płyt Blu-ray z opcją BD Live. Połączenie zestawu z siecią w przypadku tego typu nośników pozwala na pobieranie dodatkowych treści z Internetu, np. scen nie ujętych w filmie czy komentarzy reżyserskich lub udział w grach interaktywnych.

SC-BTX70 to zestaw, który pomoże zintegrować wszystkie domowe multimedia. Wbudowany w odtwarzacz slot na karty SD/SDHC i gniazdo USB pozwolą pokazać na ekranie telewizora autorskie zdjęcia i filmy domowników wykonane aparatem cyfrowym czy kamerą. Jednostka UniPhier LSI przetwarza wszystkie sygnały audio-wideo na jednym chipie, co pozwoliło na obniżenie zużycia energii i zmniejszyło liczbę użytych komponentów.

System kina domowego SC-BTX70 dostępny będzie w sprzedaży od lipca w sugerowanej cenie 3 549 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.