Gazeta Wyborcza na iGadżetach

Użytkownicy iPhone'ów mogą od czerwca korzystać z bezpłatnej aplikacji "Wyborcza na iPhone", umożliwiającej wygodne przeglądanie tekstów z najnowszego wydania gazety.

Aplikacja „Wyborcza na iPhone” została przygotowana specjalnie dla czytelników „Gazety”. Korzystanie z niej jest łatwe i wygodne dzięki przejrzystemu podziałowi treści na kategorie tematyczne: Komentarze, Kraj, Świat, Gospodarka, Kultura i Sport. Czytelnik, któremu zależy na szybkim zapoznaniu się z najistotniejszymi wiadomościami, może skorzystać z kategorii Najważniejsze, w której znajdzie kluczowe informacje dnia wybrane przez redakcję.

Program „Wyborcza na iPhone” umożliwia automatyczne zapisywanie tekstów w pamięci telefonu. Dzięki temu użytkownik może zaktualizować telefon np. w domu za pomocą lokalnej sieci bezprzewodowej, a następnie przeglądać teksty (np. w pociągu, metrze, autobusie czy samolocie) bez konieczności pobierania danych przez sieć komórkową. Dostępna jest także funkcja pobierania najnowszych tekstów w dowolnym momencie, na życzenie użytkownika.

Przy instalacji i w trakcie korzystania z aplikacji nie są naliczane opłaty za dostęp do artykułów. Do uruchomienia programu wymagany jest telefon iPhone lub odtwarzacz iPod Touch.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.