Gazeta Wyborcza na iGadżetach

Wyborcza na iPhone

Aplikacja „Wyborcza na iPhone” została przygotowana specjalnie dla czytelników „Gazety”. Korzystanie z niej jest łatwe i wygodne dzięki przejrzystemu podziałowi treści na kategorie tematyczne: Komentarze, Kraj, Świat, Gospodarka, Kultura i Sport. Czytelnik, któremu zależy na szybkim zapoznaniu się z najistotniejszymi wiadomościami, może skorzystać z kategorii Najważniejsze, w której znajdzie kluczowe informacje dnia wybrane przez redakcję.

Program „Wyborcza na iPhone” umożliwia automatyczne zapisywanie tekstów w pamięci telefonu. Dzięki temu użytkownik może zaktualizować telefon np. w domu za pomocą lokalnej sieci bezprzewodowej, a następnie przeglądać teksty (np. w pociągu, metrze, autobusie czy samolocie) bez konieczności pobierania danych przez sieć komórkową. Dostępna jest także funkcja pobierania najnowszych tekstów w dowolnym momencie, na życzenie użytkownika.

Przy instalacji i w trakcie korzystania z aplikacji nie są naliczane opłaty za dostęp do artykułów. Do uruchomienia programu wymagany jest telefon iPhone lub odtwarzacz iPod Touch.