Nowy portal to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń dla wszystkich, którzy szukają informacji lub chcą je udostępnić

Internetowy zakątek dla turystów

polskawita.pl

Polskawita.pl to portal turystyczny zawierający świeże i ważne informacje ze świata polskiej turystyki, informacje o zabytkach, atrakcjach i organizowanych wydarzeniach oraz wiele podróżniczych ciekawostek. Jest to narzędzie dla tych, którzy planują rodzinny urlop w kraju.  Znajdują się tu opisy i ciekawostki dotyczące różnych polskich miejscowości, zbiór artykułów przygotowanych przez czytelników i podróżników, opisy tras wycieczek i relacje użytkowników ze swoich podróży.

Portal zawiera bazę obiektów, która będzie stale rozbudowywana. Będzie w niej można odnaleźć spis miejsc turystycznych z całej Polski, według kryteriów zgodnych z oczekiwaniami użytkownika. Zarejestrowani użytkownicy będą mogli skorzystać ze specjalnego systemu rezerwacji miejsc noclegowych on-line.

Nowy portal to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń dla wszystkich, którzy szukają informacji lub chcą je udostępnić. Każdy może wziąć udział w dyskusji na forum i podzielić się swoimi doświadczeniami z dotychczasowych podróży, wrażeniami i zdjęciami z odwiedzonych miejsc, a także uzyskać porady i wskazówki o zakątkach wartych zobaczenia.Każdy zarejestrowany użytkownik posiada swój profil, zapewniający spersonalizowany dostęp do dodatkowych opcji, m. in. ustalania, zapamiętywania i drukowania tras wycieczek (opcja

Moje trasy

) oraz zapisywania ulubionych miejsc (opcja

Moje ciekawe miejsca

).