Na pierwszej pozycji tegorocznych najdroższych sprzedaży, uplasowała się domena Fly.com, która zmieniła właściciela jeszcze w styczniu za blisko 1,8 mln dolarów

iStore.pl wdraża nowe funkcjonalności dla sklepów internetowych

Należąca do Grupy Allegro platforma iStore.pl świadcząca usługi hostingu oprogramowania e-commerce wprowadza istotne zmiany.

Zapowiadane zmiany zostały opracowane w ten sposób, by przysłużyć się zarówno użytkownikom Allegro, jak i właścicielom sklepów korzystających z oprogramowania serwisu. iStore.pl wprowadza bowiem w sklepach możliwość logowania loginem Allegro, dzięki czemu kupujący będą mogli dokonywać zakupów używając swojego „allegrowego” konta. Ponadto zostaną oni objęci, znanym już z Allegro.pl, Programem Ochrony Kupujących. Zapewnia on rekompensatę nawet do 10.000 zł w przypadku, gdy kupujący zapłacili za towar, ale go nie otrzymali lub otrzymali towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.

Jedną z kluczowych zmian jest bezpłatna integracja z Ceneo.pl – największą polską porównywarką cen – mówi Tomasz Cynar, menedżer iStore.pl. – Sklep nie będzie obciążany żadnymi kosztami ze strony Ceneo.pl tytułem korzystania z tej funkcjonalności.

Produkty ze sklepów iStore.pl pojawiać się będą automatycznie w Ceneo.pl, dzięki czemu sklepy zyskają miliony potencjalnych Kupujących. Na uwagę zasługuje również fakt, iż wszelkie formalności dotyczące sklepu i porównywarki będzie można odtąd realizować w jednym miejscu – dodaje Cynar.

W wyniku przeprowadzenia wewnętrznych badań oraz konsultacji z klientami serwis wprowadził także kolejne udoskonalenie jakim jest bardziej czytelny układ elementów na stronie sklepu. W celu zapewnienia sklepom wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, oprogramowanie zostało znacznie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google.

Jak informuje iStore zmienia się również formuła współpracy dotycząca opłat za hosting e-sklepów. Dotychczasowy model abonamentowy zastąpiony będzie modelem prowizyjnym, znanym już doskonale użytkownikom Allegro.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.