Na pierwszej pozycji tegorocznych najdroższych sprzedaży, uplasowała się domena Fly.com, która zmieniła właściciela jeszcze w styczniu za blisko 1,8 mln dolarów

iStore.pl wdraża nowe funkcjonalności dla sklepów internetowych

Należąca do Grupy Allegro platforma iStore.pl świadcząca usługi hostingu oprogramowania e-commerce wprowadza istotne zmiany.

Zapowiadane zmiany zostały opracowane w ten sposób, by przysłużyć się zarówno użytkownikom Allegro, jak i właścicielom sklepów korzystających z oprogramowania serwisu. iStore.pl wprowadza bowiem w sklepach możliwość logowania loginem Allegro, dzięki czemu kupujący będą mogli dokonywać zakupów używając swojego „allegrowego” konta. Ponadto zostaną oni objęci, znanym już z Allegro.pl, Programem Ochrony Kupujących. Zapewnia on rekompensatę nawet do 10.000 zł w przypadku, gdy kupujący zapłacili za towar, ale go nie otrzymali lub otrzymali towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.

Jedną z kluczowych zmian jest bezpłatna integracja z Ceneo.pl – największą polską porównywarką cen – mówi Tomasz Cynar, menedżer iStore.pl. – Sklep nie będzie obciążany żadnymi kosztami ze strony Ceneo.pl tytułem korzystania z tej funkcjonalności.

Produkty ze sklepów iStore.pl pojawiać się będą automatycznie w Ceneo.pl, dzięki czemu sklepy zyskają miliony potencjalnych Kupujących. Na uwagę zasługuje również fakt, iż wszelkie formalności dotyczące sklepu i porównywarki będzie można odtąd realizować w jednym miejscu – dodaje Cynar.

W wyniku przeprowadzenia wewnętrznych badań oraz konsultacji z klientami serwis wprowadził także kolejne udoskonalenie jakim jest bardziej czytelny układ elementów na stronie sklepu. W celu zapewnienia sklepom wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, oprogramowanie zostało znacznie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google.

Jak informuje iStore zmienia się również formuła współpracy dotycząca opłat za hosting e-sklepów. Dotychczasowy model abonamentowy zastąpiony będzie modelem prowizyjnym, znanym już doskonale użytkownikom Allegro.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.