Spotkanie tradycyjnie jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rejestracji uczestnictwa

Jak tworzyć, publikować i promować wideo w sieci?

Odpowiedzi na te i inne pytania związane z tematyką wideo w Internecie, udzielą specjaliści z branży w trakcie kolejnego spotkania z cyklu BarCamp 7.1. Odbędzie się ono 8 czerwca we Wrocławiu.

Wideo w sieci staje się jednym z najbardziej gorących tematów ostatnich miesięcy, mówi się, że to prawdziwa przyszłość Internetu. Wideo w Internecie to stosunkowo tania forma publikacji, komunikacji i promocji produktów, usług czy firmy. Kluczowa pozostaje jednak kwestia, jak w praktyce podejść do tego zagadnienia? Efektywne wykorzystanie wideo w sieci wymaga wiedzy. Jej dostarczeniu służyć ma czerwcowe spotkanie BarCamp 7.1. W całości zostanie ono poświęcone tematyce wideo w Internecie.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m.in. Michał Szczerba z serwisu Spryciarze.pl, który opowie o angażującym wideo, Radosław Wikiera z Inborn Media zdradzi tajniki promowania wideo w sieci, natomiast Michał Żyliński przedstawi trendy i technologie wideo internetowego od strony praktycznej. Będzie można również dowiedzieć się, w jaki sposób skutecznie wykorzystywać wideo w e-commerce (prezentacja Tomka Karwatki z Divante) oraz jak wykorzystanie wideo zmieniło media tradycyjne (wystąpienie Jakuba Abramczuka z Agory).

Spotkanie BarCamp 7.1 odbędzie się 8 czerwca we Wrocławiu, w budynku Cuprum Novum (ul. Sikorskiego 2-8). Szczegółowy program spotkania dostępny jest na tej stronie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.