System kina domowego Blu-ray Panasonic uwydatnia moc i emocje filmów w formacie Blu-ray

Kino domowe Blu-ray Panasonic SC-BT205

Zestaw kina domowego Panasonic z odtwarzaczem Blu-ray - model SC-BT205 zapewni silne brzmienie charakterystyczne dla efektów uzyskiwanych w kinie

Model SC-BT205 oferuje rozwinięte funkcje sieciowe będące wstępem do nowych form rozrywki. Można go podłączyć do Internetu i dzięki funkcji Viera Cast, przeglądać zawartość serwisów YouTube i Picasa. Funkcja BD Live pozwoli ściągać materiały w formacie Blu-ray, oraz być uczestnikiem gier interaktywnych.

Zestaw kina domowego Panasonic SC-BT205 został wyposażony w uniwersalną stację dokującą dla iPod’a, która ułatwia użytkownikom odtwarzanie ich ulubionych filmów i muzyki.

Panasonic SC-BT205 został wyposażony także w referencyjny procesor chrominancji PHL Plus odpowiedzialny za precyzyjne przetwarzanie każdego piksela oraz technologię High Precision 4:4:4. Nowe kino domowe odtwarza filmy w jakości dorównującej tej znanej z kina dostarczając widzowi doznań najwyższej klasy. Niezwykłe doznania audiowizualne zapewniają membrany bambusowe zastosowane w głośnikach przednich oraz w głośniku centralnym, które pozwalają uzyskać lepszą wierność dźwięku na szerokim zakresie częstotliwości – od olbrzymiego huku po metaliczne dzwonienie. Subwoofer typu Kelton złożony z dwóch komór wewnętrznych sprawi, że z zestawu SC-BT205 wydobywać się będzie głęboki, potężny dźwięk basowy.

Model SC-BT205 dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto: 3999 PLN

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.