Klawiatury dla każdego od Excellence Line

Excellence Line wprowadza na rynek trzy nowe klawiatury o płaskich klawiszach. Każda z nich posiada inne walory, tak by każdy użytkownik znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

Concerus, Tactus i Tener – nazwy klawiatur, wywodzące się z języka łacińskiego, odzwierciedlają najważniejsze ich cechy. Concertus, z łac. ściśnięty, kompaktowy – mniejsza niż tradycyjne klawiatury dzięki modyfikacji drugiego bloku. Mimo to zapewnia taką samą funkcjonalność jak jej pełnowymiarowy odpowiednik. Konstrukcja typu slim ma sprawiać, że urządzenie jest estetyczne, lekkie i przyjemne w użyciu – nawet podczas długiej pracy nie powoduje bólu nadgarstków. Nadaje się zarówno do zabawy jak i pracy. Znajdziemy tu komplet klawiszy standardowych, blok numeryczny oraz lekko zmodyfikowane przyciski funkcyjne. Klawiatura posiada dodatkowo 5 klawiszy multimedialnych oraz 10 szybkiego dostępu. Oprócz ciekawego wyglądu cechuje ją cicha praca klawiszy.

Tactus z łaciny oznacza dotyk. Jest to innowacyjna klawiatura multimedialna z klawiszami typu notebook. Krawędzie klawiszy zostały pokryte specjalnym, gumowym materiałem, aby zapewnić największy komfort pracy. Bonusem dla pracowników biurowych jest 8 dodatkowych klawiszy, w tym kalkulator, poczta, play i przyciski sterowania dźwiękiem. Zostały one umieszczone nad blokiem klawiszy standardowych. Oprócz 8 klawiszy dodatkowych oraz 4 multimedialnych, urządzenie zostało wyposażone w trzy dodatkowe przyciski, ułatwiające obsługę komunikatora Skype.

Tener czyli. delikatny, miękki. Taka jest właśnie ta klawiatura – posiada płaskie, miękkie i cicho pracujące klawisze, dzięki czemu nadaje się dla osób, które przywykły do pracy na notebookach. Niekwestionowanym atutem urządzenia jest 2-portowy hub USB 2.0. Rozwiązanie to pozwala uniknąć mozolnego poszukiwania wolnych portów głęboko pod biurkiem. Zastosowane w klawiaturze klawisze multimedialne i szybkiego dostępu ułatwiają pracę i sprawiają, że dostęp do najczęściej używanych aplikacji jest zawsze w zasięgu jednego dotknięcia. Klawiatura Tener  to kolejne, w ofercie Excellence Line, urządzenie typu slim. Specjalnie wykończona, zintegrowana podpórka pod nadgarstki ma sprawić, że nawet po wielu godzinach używania nie odczujemy zmęczenia rąk.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.