MobileNavigator – teraz także dla iPhone 3G i nowego 3GS

Użytkownicy iPhone'ów będą mogli zamienić swoje urządzenia w poręczną, przydatną nawigację dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu NAVIGON.

Już przed końcem tego miesiąca użytkownicy iPhone’ów na całym świecie będą mogli wyposażyć je w profesjonalne oprogramowanie nawigacyjne za pośrednictwem  sklepu App Store. – Dzięki nowemu systemowi operacyjnemu OS 3.0, Apple umożliwił korzystanie na iPhone’ach z oprogramowania nawigacyjnego, a NAVIGON zdołał szybko dostosować MobileNavigator’a do ich wymagań. iPhone może być teraz przekształcony w wszechstronną, w pełni funkcjonalną nawigację – mówi Egon Minar, CEO firmy NAVIGON AG.

Dzięki wgranemu oprogramowaniu MobileNavigator, iPhone 3G (z nowym systemem Apple OS 3.0) i nowy iPhone 3GS bezpiecznie doprowadzą swoich użytkowników do celu, dzięki zaktualizowanym mapom i inteligentnym funkcjom.

MobileNavigator będzie dostępny w sklepie Apple App Store w dwóch wersjach. Pierwsza to wersja LITE, dostępna bezpłatnie, jednak nie pozwalająca nawigować, a jedynie wyświetlająca mapę i najbliższe cele specjalne (POI). Drugą opcją jest pełna wersja oprogramowania, która pozwala nawigować szybko i pewnie do każdego celu. Ta wersja zawiera znane rozwiązania firmy NAVIGON, między innymi Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro), Asystenta Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), Asystenta Prędkości (Speed Assistant), ostrzeganie o znakach drogowych, tryb dzienny i nocny, a także wyświetlanie celów specjalnych w sąsiedztwie zaplanowanej trasy. Dzięki tym funkcjom oprogramowanie MobileNavigator wyróżnia się na tle konkurencji, także ze względu na wykorzystanie cech iPhone’a, aby korzystanie było jeszcze przyjemniejsze. Jeśli np. użytkownik obróci iPhone’a o 90 stopni, wyświetlacz automatycznie dostosuje obraz do aktualnego położenia. Oprócz dostosowania ekranu i inteligentnego systemu wprowadzania adresów, jest także funkcja nawigowania bezpośrednio do adresów przechowywanych w książce adresowej. Jeżeli ktoś do nas zadzwoni, nawigacja wznowi działanie po zakończeniu rozmowy.

Cena pełnej wersji oprogramowania MobileNavigator firmy NAVIGON dla iPhone’ów zostanie ogłoszona w dniu pojawienia się jej w sklepie Apple App Store.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.