Monitory Samsung dla domu i biznesu

Samsung wprowadza na rynek nową serię monitorów Navy. Szerokokątne modele F2080 oraz F2380 będą dostępne od lipca na polskim rynku.

Nowe monitory Samsunga oferują kąt widzenia 178°/178° oraz panoramiczny ekran 16:9. Wysoka jakość obrazu to, jak zapewnia producent, zasługa opracowanych i wyprodukowanych przez Samsung matryc cPVA zastosowanych w nowych monitorach. Dzięki nim urządzenia z serii Navy mogą pochwalić się współczynnikiem kontrastu statycznego na poziomie 3 000:1 (kontrast dynamiczny to 100 000:1) oraz poprawą komfortu oglądania, nawet gdy ekran ustawiony jest pod dużym kątem względem obserwującej go osoby. Co więcej najnowsze monitory zapewniają również czas reakcji na poziomie 8 ms. Wygodne użytkowanie ułatwia dodatkowo możliwość regulacji monitora w pionie, w zakresie od 0 do 130mm.

Prosta, smukła obudowa nadaje urządzeniom prawdziwie biznesowy charakter. Dyskretne przyciski kontrolne i wzornictwo Samsung Touch of Color to znaki rozpoznawcze nowych modeli. Dodatkowo smukłości i lekkości konstrukcji ma dodawać ramka o grubości 15mm.

Urządzenia uzyskały certyfikaty TCO 5.0 oraz EPEAT GOLD i są zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej dotyczącą zakazu stosowania niebezpiecznych substancji. Jednolita obudowa wytwarzana przy wykorzystaniu technologii podwójnego wtrysku jest w całości zdatna do recyklingu a przy jej konstrukcji nie wykorzystywano lotnych związków organicznych. Nowe monitory zużywają także mniej energii, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska naturalnego i tańszymi w eksploatacji.

Modele F2080 i F2380 będą dostępne w sugerowanych cenach detalicznych brutto:

  • F2080 –   899 PLN
  • F2380 – 1 179 PLN
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.