Na uczestników czekają nagrody!

Mozilla ogłasza konkurs na najlepsze dodatki do Firefoksa

Mozilla Labs ogłasza kolejną odsłonę konkursu "Extend Firefox". To wyzwanie dla programistów, których zadaniem będzie opracowanie nowych rozwiązań internetowych.

W konkursie „Extend Firefox” wyłonione zostaną najlepsze dodatki kompatybilne z nadchodzącą wersją Firefox 3.5. Na zeszłoroczną edycję napłynęło ponad 100 prac, z których wiele stanowiło najciekawsze i najbardziej innowacyjne propozycje dodatków w historii Firefoksa, a ponieważ wersja 3.5 wyposażona została w wiele nowych funkcji, tegoroczne wydanie konkursu zapowiada się emocjonująco.

Uczestnicy konkursu skorzystać mogą z przygotowanych przez Mozillę materiałów i pełnej dokumentacji. Na uczestników czekają też nagrody: oprócz laptopów MacBook Pro są to profesjonalne narzędzia programistyczne, oprogramowanie i książki.

Wszystkie zgłoszenia oceniane będą przez jury złożone z ekspertów. Nagroda główna oraz wyróżnienia przyznane zostaną dodatkom, które wykorzystują nowe funkcje wprowadzone w Firefoxie 3.5 i charakteryzują się łatwością obsługi, innowacyjnością i wykorzystaniem otwartych standardów. Ponadto w obecnej edycji dodano dwie nowe kategorie: dla najlepszego dodatku do zakupów oraz najlepszego dodatku do gier i rozrywki.

Zgłoszenia do konkurs „Extend Firefox 3.5” przyjmowane są do 2 października 2009 roku. Oficjalny regulamin oraz informacje o konkursie dostępne są pod adresem http://www.extendfirefox.com/

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.