Nero BackItUp & Burn – kopie bezpieczeństwa i nagrywanie

Nero BackItUp & Burn zapewnia swobodę w nagrywaniu danych na wielu typach nośników optycznych, elastyczność w wykonywaniu różnego rodzaju kopii zapasowych.

Nero BackItUp & Burn zaprojektowany został w sposób pozwalający użytkownikom na proste wykonywanie kopii zapasowych posiadanych danych i zachowywanie ich w odpowiednio wybranej lokalizacji. Nowy produkt oferuje m.in. aplikację do nagrywania danych na nośnikach optycznych. Klienci mogą łatwo tworzyć płyty CD, DVD i Blu-ray, nagrywać płyty audio CD z osobistych plików MP3 oraz udostępniać zdjęcia i muzykę.

W przypadku, gdy uszkodzony jest nośnik lub ważne pliki zostały zagubione – usunięte lub nadpisane, odzyskanie danych nawet na nośnikach optycznych może zostać wykonane za pomocą zaledwie paru kliknięć. Co więcej, użytkownik może odzyskać skopiowane pliki na komputerze lub w laptopie w przypadku awarii systemu lub dysku twardego, a opcja synchronizacji pozwala na dostęp do najbardziej aktualnych wersji plików bez konieczności dodatkowego „porozumiewania” się urządzeń ze sobą nawzajem. Instalacja Nero BackItUp & Burn zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można zagospodarować je do innych celów.

Pakiety BackItUp & Burn właśnie rozsyłane są do sklepów komputerowych w całym kraju. Cena detaliczna programu wynosi 199 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.