OpenTravel, czyli przeżyjmy to jeszcze raz

OpenTravel – sposób na zachowanie swoich wspomnień z podróży

OpenTravel.com to serwis o światowym zasięgu stworzony przez polską firmę, wspierany przez Unię Europejską. Pozwala na wspólne przeżywanie swoich wypraw.

Ludzie, którzy zwiedzają świat wiedzą, że podróże to najpiękniejsze momenty życia. Czy istnieje jednak miejsce, które sprosta temu, by te piękne wspomnienia godnie gromadzić i zachowywać? Warto zajrzeć w tym celu na międzynarodowy portal podróżniczy OpenTravel.com – Gromadzimy różne zapiski oraz zdjęcia z podróży, ale nie było w sieci satysfakcjonującego miejsca, w którym moglibyśmy je przechowywać oraz prezentować znajomym – mówi Witold Stawarz, prezes zarządu InnovaWeb Sp. z o.o. – Serwisy typu photo sharing to za mało, a travel blogi to nie forma, której oczekiwaliśmy. Tak powstała idea serwisu – dodaje.

Komunikacji między użytkownikami sprzyjają fora, grupy i system wiadomości prywatnych. Łatwe jest także śledzenie aktywności znajomych. System informuje o ich nowych podróżach i innych uaktualnieniach. Kontakt z podróżnikami z całego świata jest niezwykle łatwy i sprzyja wymianie doświadczeń. Czytelników ucieszyć może także magazyn podróżniczy, na który składają się blogi traktujące o najciekawszych zakątkach ziemi, zwyczajach i poradach nieocenionych w poznawaniu świata.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.