Paysafecard ma być bezpieczną alternatywą dla standardowych rozwiązań

Płatności paysafecard dostępne już na polskim rynku

Paysafecard

Płacenie kartą paysafecard jest równie proste jak płacenie gotówką. Nie są potrzebne ani konto, ani karta kredytowa: paysafecard to karta przedpłacona umożliwiająca płacenie gotówką w Internecie bez konieczności podawania danych osobistych.

Paysafecard jest formą płatności, której celem jest bezpieczniejsza i szybsza wymiana pieniędzy w sieci. Karty paysafecard dostępne są w nominałach: 20, 50, 100 oraz 300 PLN. Każda z kart posiada swój indywidualny 16-cyfrowy kod PIN, dzięki któremu można dokonać płatności bez podawania dodatkowych, skomplikowanych danych, takich jak numer konta bankowego. karty paysafecard są dostępne w formie  wydruku z automatu – podobnie jak doskonale znane wszystkim karty doładowujące do telefonów komórkowych.

Kartami paysafecard można dokonywać płatności w ponad 2 700 sklepów internetowych. Należą do nich największe portale z grami online, serwisy linii lotniczych z możliwością zakupienia biletów online i wiele innych. Ponadto, zakupów można dokonywać przy użyciu różnych walut, co w obecnej sytuacji, gdy kursy ulegają ciągłym wahaniom, jest niezwykle wygodne i opłacalne. Kod PIN Karty są do nabycia w sieci salonów Vobis.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News