Paysafecard ma być bezpieczną alternatywą dla standardowych rozwiązań

Płatności paysafecard dostępne już na polskim rynku

W salonach Vobis dostępny jest już paysafecard. To pierwsza w Europie karta przedpłacona służąca do płacenia w Internecie – alternatywa dla standardowych płatności w sieci.

Płacenie kartą paysafecard jest równie proste jak płacenie gotówką. Nie są potrzebne ani konto, ani karta kredytowa: paysafecard to karta przedpłacona umożliwiająca płacenie gotówką w Internecie bez konieczności podawania danych osobistych.

Paysafecard jest formą płatności, której celem jest bezpieczniejsza i szybsza wymiana pieniędzy w sieci. Karty paysafecard dostępne są w nominałach: 20, 50, 100 oraz 300 PLN. Każda z kart posiada swój indywidualny 16-cyfrowy kod PIN, dzięki któremu można dokonać płatności bez podawania dodatkowych, skomplikowanych danych, takich jak numer konta bankowego. karty paysafecard są dostępne w formie  wydruku z automatu – podobnie jak doskonale znane wszystkim karty doładowujące do telefonów komórkowych.

Kartami paysafecard można dokonywać płatności w ponad 2 700 sklepów internetowych. Należą do nich największe portale z grami online, serwisy linii lotniczych z możliwością zakupienia biletów online i wiele innych. Ponadto, zakupów można dokonywać przy użyciu różnych walut, co w obecnej sytuacji, gdy kursy ulegają ciągłym wahaniom, jest niezwykle wygodne i opłacalne. Kod PIN Karty są do nabycia w sieci salonów Vobis.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.