PQI: twardy dysk w wersji turbo

Urządzenia są dostępne w pojemnościach 250, 320 oraz 500 GB i oferują nawet o połowę wyższe szybkości transferu danych, niż konkurencyjne produkty.

Funkcją, która wyróżnia nowe twarde dyski PQI, jest USB Turbo Boost. Umożliwia ona zwiększenie prędkości transferu danych nawet o 53 proc. – do 38 MB/s podczas odczytu i 40 MB/s przy zapisie danych. Jest to szczególnie użyteczne i pozwala zaoszczędzić czas przy kopiowaniu plików o dużych rozmiarach, np. filmów lub mp3. Bardzo użyteczna jest także opcja backupu danych za pomocą jednego przycisku. Dzięki niej można w prosty i szybki sposób zabezpieczyć informacje z naszego komputera. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z darmowego oprogramowania UR Smart, które umożliwia bardziej efektywne zarządzanie danymi (np. przenoszenie zakładek internetowych lub poczty e-mail z Outlooka).

H550 można kupić w dwóch kolorach lakieru – czarnym i białym. Nośniki obejmuje dwuletnia gwarancja producenta. Cena dysku o pojemności 250 GB wynosi 289 zł brutto, 320 GB kosztuje 316 zł, a za 500 GB trzeba zapłacić 466 zł. Urządzenia dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – dystrybutora PQI w Polsce.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.