Program antywirusowy zaprojektowany z myślą o graczach

Symantec Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition

Program zabezpiecza zasoby w grach online MMORPG oraz zapewnia ochronę przed destrukcyjnym oprogramowaniem, a przy tym ma niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe i nie wpływa negatywnie na wydajność gier.

Najważniejsze funkcje programu Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition:

  • Nowy „tryb gracza” zapewnia ciągłą ochronę i nie powoduje utrudnień podczas grania. Uruchamia się automatycznie, gdy aplikacja działa w trybie full screen.
  • Funkcja inteligentnego planowania wstrzymuje operacje wymagające znacznych zasobów (np. skanowanie systemu) do czasu, gdy komputer jest bezczynny.
  • Skuteczna ochrona przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim, robakami, końmi trojańskimi, keyloggerami, botami i zainfekowanymi witrynami internetowymi.
  • Dzięki możliwości dostosowania ustawień zabezpieczeń gracze mogą określić konfigurację, która zapewni odpowiednią ochronę i optymalną wydajność.
  • Program w tym wydaniu instaluje się krócej niż w jedną minutę, używa mniej niż 6 MB pamięci, wydłuża czas uruchomienia komputera zaledwie o sekundę, a średnie skanowanie trwa nie dłużej niż 35 sekund.

Program Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition jest dostępny w Polsce. Sugerowana cena detaliczna programu wynosi 129 złotych i obejmuje roczną usługę subskrypcji uprawniającą do korzystania z produktu oraz otrzymywania aktualizacji ochrony z firmy Symantec.